Nauka i badania - aktualności

Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Nabór wniosków do IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
1) w roku 2020 – od dnia 30 kwietnia do dnia 15 czerwca;
2) w roku 2021 i w kolejnych latach – od dnia 31 marca do dnia 31 maja danego roku.
więcej o Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

20180613

Szkoła Letnia Zarządzania 2018 - 13.06-15.06.2018

Data: 13.06.2018 - 15.06.2018
Miejsce: Hotel Czarny Potok, Resort Spa & Conference, ul. Czarny Potok 65, 33-380 Krynica-Zdrój, Polska
Organizator: Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk
Kontakt: szkolaletnia@uj.edu.pl
Witryna internetowa: szkolaletnia.uj.edu.pl/
Szkoła Letnia Zarządzania 2018 - 13.06-15.06.2018

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w kolejnej edycji konferencji Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk pt. „Szkoła Letnia Zarządzania”, która w roku 2018 organizowana jest pod hasłem: Tożsamość nauk o zarządzaniu. Megatrendy, ewolucja, kontekstowość.

Podejmowanie refleksji w słabo rozpoznanym, lub całkowicie nowym środowisku jest zadaniem badaczy, teoretyków zarządzania, a dalej treścią konwersacji z praktykami: menedżerami i konsultantami. To metodologia badań jest fundamentem rzetelności i lepszego rozumienia wyzwań stojących przed naukami o zarządzaniu. Celem Szkoły Letniej Zarządzania 2018 jest pogłębiona dyskusja o metodach badań, wynikach ich zastosowania oraz najnowszych trendach w naszej dyscyplinie.

W duchu ciągłości i tradycji inspirujących spotkań z autorytetami nauk o zarządzaniu zapraszamy Państwa do wspólnych rozmów, dyskusji i wymiany poglądów w ramach Letniej Szkoły Zarządzania 2018, która tym razem odbędzie się w Małopolsce, w dniach 13-15 czerwca 2018 roku.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego:

Prof. dr hab. Wojciech Czakon
Prof. dr hab. Mariusz Bratnicki