Nauka i badania - aktualności

Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Nabór wniosków do IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
1) w roku 2020 – od dnia 30 kwietnia do dnia 15 czerwca;
2) w roku 2021 i w kolejnych latach – od dnia 31 marca do dnia 31 maja danego roku.
więcej o Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

20180608

III Dydaktyczno-Naukowa Konferencja Plakatowa - "KOMUNIKACJA RYNKOWA, CZYLI JAK SIĘ PROMUJĄ WSPÓŁCZESNE PRZEDSIĘBIORSTWA? - 8 czerwca 2018

Data: 08.06.2018
Czas rozpoczęcia: 10.00
Miejsce: Hol i sala 7 Pawilonu sportowo-dydaktycznego Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Organizator: UE w Krakowie
Kontakt: dolhaszm@uek.krakow.pl
III Dydaktyczno-Naukowa Konferencja Plakatowa -

Ta inicjatywa jest skierowana przede wszystkim do studentów kierunku Marketingu i komunikacji marketingowej aktualnie studiujących jednak chcemy ją poszerzyć o studentów zaprzyjaźnionych uczelni krakowskich.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w III Dydaktyczno-Naukowej Konferencji Plakatowej:

„KOMUNIKACJA RYNKOWA, CZYLI JAK SIĘ PROMUJĄ WSPÓŁCZESNE PRZEDSIĘBIORSTWA?

która odbędzie się w Krakowie, w 8 czerwca 2018 r. (piątek).

W czerwcu br. na zakończenie semestru letniego 2017/18, wzorem ubiegłych dwóch lat na terenie kampusu UEK odbędzie się już po raz trzeci wydarzenie marketingowe, w którym wezmą udział studenci kierunku MiKR, a także wszyscy chętni studenci naszego Uniwersytetu oraz zaproszeni goście – pracownicy i studenci zaprzyjaźnionych uczelni: Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Politechniki Krakowskiej itd.

Konferencja ma poruszać dydaktyczne i naukowe kwestie ale również łączyć środowisko studentów – wychowanków z kadrą prowadzącą zajęcia krakowskich uczelni. Dlatego też kieruję to zaproszenie do Pracowników i ich Studentów Katedr Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Politechniki Krakowskiej. Termin Konferencji:

• piątek 8 czerwca 2018 r.,
  • w godzinach 10.00–16.00,
  • otwarcie Konferencji godz. 10.00,
  • miejsce – Hol i sala 7 Pawilonu sportowo-dydaktycznego Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

W ramach konferencji zostaną wygłoszone wykłady oraz przeprowadzony konkurs na najlepszy plakat w dwóch kategoriach – wg oceny kadry dydaktycznej oraz wg studentów – za treść merytoryczną i za pomysł.

W drodze konkursu zostaną nagrodzone wybrane najlepsze plakaty a wszystkim uczestnikom rozdane certyfikaty.

Bardzo prosimy o uczestnictwo w głosowaniu, plakaty będą wystawione w Holu Pawilonu dydaktyczno-sportowego UEK w godzinach 10.00–15.00

Konferencja PLAKATOWA- 8.06.2018_Zaproszenie
Instrukcja przygotowania plakatu 8 czerwca 2018