Nauka i badania - aktualności

Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Nabór wniosków do IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
1) w roku 2020 – od dnia 30 kwietnia do dnia 15 czerwca;
2) w roku 2021 i w kolejnych latach – od dnia 31 marca do dnia 31 maja danego roku.
więcej o Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

20180920

Międzynarodowa konferencja "Zarządzanie Uniwersytetem Przyszłości. Badania nad konkurencyjnością, globalizacją i rozwojem"

Data: 20.09.2018
Czas rozpoczęcia: 10.00
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. prof. St. Łojasiewicza 4
Organizator: Instytut Spraw Publicznych UJ, Społeczna Akademia Nauk, Reseau PGV, Clark University (USA) we współpracy z Public Consulting Group
Kontakt: contact@interculturalmanagementcongress.com
Witryna internetowa: imc2018.syskonf.pl
Międzynarodowa konferencja

W konferencji wezmą udział, między innymi, przedstawiciele Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Fundacji Rektorów Polskich, Międzynarodowej Sieci Badawczej PGV oraz Władze Rektorskie ponad stu uczelni wyższych z całej Polski.