Nauka i badania - aktualności

Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Nabór wniosków do IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
1) w roku 2020 – od dnia 30 kwietnia do dnia 15 czerwca;
2) w roku 2021 i w kolejnych latach – od dnia 31 marca do dnia 31 maja danego roku.
więcej o Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

20181025

Trzecie seminarium Forum Myśli Instytucjonalnej - 25 października 2018

Data: 25.10.2018
Czas rozpoczęcia: 14.00
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, parter, sala 1.202, Kampus UJ, ul. Łojasiewicza 4, 30-348 Kraków
Organizator: Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania
Trzecie seminarium Forum Myśli Instytucjonalnej - 25 października 2018

25 października 2018 roku, godz. 14.00
Zapraszamy na trzecie seminarium Forum Myśli Instytucjonalnej.

How Economic Tools Apply to Political Institutions and to Judicial Checks and Balances?

Referaty wygłoszą

Prof. dr hab. Thomas Apolte – Westfallische Wilhelm Universitaet Muenster, Center for Interdisciplinary Economics

„Checks, Balances and the Stability of Democracy. An Economic Analysis“

dr hab. Katrzyna Metelska-Szaniawska – Uniwersytet Warszawski, Centre for Economic Analyses of Public Sector