Nauka i badania - aktualności

TJK 2020 Spotkanie informacyjno-organizacyjne

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby chcące zaangażować się w organizację Tygodnia Jakości Kształcenia
więcej o TJK 2020 Spotkanie informacyjno-organizacyjne

Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

V edycja Akademii Umiejętności MASPEX w IEFiZ

Zapraszamy na warsztaty w ramach V edycji Akademii Umiejętności firmy MASPEX – lidera w branży FMCG w Europie Środkowo-Wschodniej.
więcej o V edycja Akademii Umiejętności MASPEX w IEFiZ

Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!

Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska
Zaprasza po raz trzeci na Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!

Wydarzenie jest trzydniowe (26-28.11.2019) i odbędzie się w Krakowie.

więcej o Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!

XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego
więcej o XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

20190118

Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Data: 18.01.2019
Czas rozpoczęcia: 12.30
Miejsce: sala 0.307 Łojasiewicza 4
Organizator: Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania
Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Zapraszamy styczniowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem

Od życia seksualnego dzikich do życia konsumenckiego naszych. Jak wykorzystywać etnografię w biznesie i zarządzaniu?

Już

18.01.2019 roku o 12.30 (sala 0.307 Łojasiewicza 4, Kraków)

W gronie Prelegentów znaleźli się:

Anna Maria Szutowicz (Praktyka) – Założycielka i właścicielka Y&Lovers. Etnografka i antropolożka kultury od 12 lat wykorzystująca wiedzę antropologiczną dla potrzeb marketingowych. Doradzała największym graczom FMCG, finansowym, telekomowym, handlowym (m.in. Altax, Beiersdorf, Coca-Cola, Credit Agricole, Danone, Grupa Lotos, Grupa Żywiec, ING, Kompania Piwowarska, Maspex, mBank, McDonald’s, Nestle, Orange, Rossmann, T-Mobile).

oraz

dr hab. Paweł Krzyworzeka (Akademia) – antropolog kulturowy i teoretyk organizacji, profesor Akademii Leona Koźmińskiego. Pracował naukowo na Uniwersytecie Warszawskim, w Państwowym Muzeum Etnograficznym oraz na Cornell University. Współpracując z firmą doradczą Innovatika wykorzystywał obserwacje etnograficzne na potrzeby procesów tworzenia innowacji. Obecnie pro bono wspiera przedsiębiorców imigrantów. W 2017 roku wydał książkę zatytułowaną Nagrody biznesowe. Etnografia rytuałów merytokracji o nagrodach przyznanych dużym polskim spółkom (WIG30). Omawia w niej mechanizmy stojące za powszechnością i skutecznością nagradzania.

Zapraszamy:

Wstęp wolny – wymagana wcześniejsza rejestracja: Formularz

Więcej o wydarzeniu w zakładce.