Nauka i badania - aktualności

w sprawie: zarządzenia wyborów do Rady Dyscypliny: Literaturoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim §
więcej o UCHWAŁA nr 5 WYDZIAŁOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ WYDZIAŁU POLONISTYKI UJ z dnia 17 czerwca 2019 roku

Bloki tematyczne:

Nowe strategie, struktury i kultury organizacyjne uczelni
Dobre praktyki w zarządzaniu uczelniami
Pierwsza ocena rezultatów funkcjonowania Ustawy 2.0 / Konstytucji dla Nauki
Program doskonałości naukowej na świecie i w Polsce
Ewaluacja naukowa
więcej o Zarządzanie Uniwersytetem Przyszłości. Doskonalenie organizacyjne uczelni przyszłości II - 27.06.2019

Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) - 08.04.2019 - 12.04.2019

Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) to wyjątkowe wydarzenie, organizowane w Uniwersytecie Jagiellońskim cyklicznie już od 2012 roku. Celem TJK jest tworzenie warunków sprzyjających zwiększaniu świadomości znaczenia działań projakościowych w Uniwersytecie Jagiellońskim, jak również dostrzeganiu różnorodnych czynników, które wpływają na ocenę jakości kształcenia w naszej Alma Mater. Tydzień Jakości Kształcenia to czas zintensyfikowanego, wspólnego działania wszystkich jednostek uczelni.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) - 08.04.2019 - 12.04.2019

Akademia Umiejętności Maspex - warsztat z customer marketingu

Zapraszamy do udziału w kolejnym warsztacie Akademii Umiejętności Maspex w IEFiZ UJ
Eksperci z polskiej Firmy Maspex będą się dzielić doświadczeniem i dobrymi praktykami z zakresu customer marketingu.
więcej o Akademia Umiejętności Maspex - warsztat z customer marketingu

Projekt BiBiDi - Spotlight Research i IEFiZ UJ

Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania UJ oraz Spotlight Research zapraszają Studentów do udziału w projekcie dydaktyczno-badawczym BiBiDi pozwalającym na poznanie platformy do realizacji badań jakościowych online.
więcej o Projekt BiBiDi - Spotlight Research i IEFiZ UJ

20190118

Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Data: 18.01.2019
Czas rozpoczęcia: 12.30
Miejsce: sala 0.307 Łojasiewicza 4
Organizator: Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania
Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Zapraszamy styczniowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem

Od życia seksualnego dzikich do życia konsumenckiego naszych. Jak wykorzystywać etnografię w biznesie i zarządzaniu?

Już

18.01.2019 roku o 12.30 (sala 0.307 Łojasiewicza 4, Kraków)

W gronie Prelegentów znaleźli się:

Anna Maria Szutowicz (Praktyka) – Założycielka i właścicielka Y&Lovers. Etnografka i antropolożka kultury od 12 lat wykorzystująca wiedzę antropologiczną dla potrzeb marketingowych. Doradzała największym graczom FMCG, finansowym, telekomowym, handlowym (m.in. Altax, Beiersdorf, Coca-Cola, Credit Agricole, Danone, Grupa Lotos, Grupa Żywiec, ING, Kompania Piwowarska, Maspex, mBank, McDonald’s, Nestle, Orange, Rossmann, T-Mobile).

oraz

dr hab. Paweł Krzyworzeka (Akademia) – antropolog kulturowy i teoretyk organizacji, profesor Akademii Leona Koźmińskiego. Pracował naukowo na Uniwersytecie Warszawskim, w Państwowym Muzeum Etnograficznym oraz na Cornell University. Współpracując z firmą doradczą Innovatika wykorzystywał obserwacje etnograficzne na potrzeby procesów tworzenia innowacji. Obecnie pro bono wspiera przedsiębiorców imigrantów. W 2017 roku wydał książkę zatytułowaną Nagrody biznesowe. Etnografia rytuałów merytokracji o nagrodach przyznanych dużym polskim spółkom (WIG30). Omawia w niej mechanizmy stojące za powszechnością i skutecznością nagradzania.

Zapraszamy:

Wstęp wolny – wymagana wcześniejsza rejestracja: Formularz

Więcej o wydarzeniu w zakładce.