Nauka i badania - aktualności

WYBORY DO RADY DYSCYPLINY: LITERATUROZNAWSTWO

UCHWAŁA nr 5 WYDZIAŁOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ WYDZIAŁU POLONISTYKI UJ z dnia 17 czerwca 2019 roku

w sprawie: zarządzenia wyborów do Rady Dyscypliny: Literaturoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim
więcej o WYBORY DO RADY DYSCYPLINY: LITERATUROZNAWSTWO

Bloki tematyczne:

Nowe strategie, struktury i kultury organizacyjne uczelni
Dobre praktyki w zarządzaniu uczelniami
Pierwsza ocena rezultatów funkcjonowania Ustawy 2.0 / Konstytucji dla Nauki
Program doskonałości naukowej na świecie i w Polsce
Ewaluacja naukowa
więcej o Zarządzanie Uniwersytetem Przyszłości. Doskonalenie organizacyjne uczelni przyszłości II - 27.06.2019

Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) - 08.04.2019 - 12.04.2019

Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) to wyjątkowe wydarzenie, organizowane w Uniwersytecie Jagiellońskim cyklicznie już od 2012 roku. Celem TJK jest tworzenie warunków sprzyjających zwiększaniu świadomości znaczenia działań projakościowych w Uniwersytecie Jagiellońskim, jak również dostrzeganiu różnorodnych czynników, które wpływają na ocenę jakości kształcenia w naszej Alma Mater. Tydzień Jakości Kształcenia to czas zintensyfikowanego, wspólnego działania wszystkich jednostek uczelni.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) - 08.04.2019 - 12.04.2019

Akademia Umiejętności Maspex - warsztat z customer marketingu

Zapraszamy do udziału w kolejnym warsztacie Akademii Umiejętności Maspex w IEFiZ UJ
Eksperci z polskiej Firmy Maspex będą się dzielić doświadczeniem i dobrymi praktykami z zakresu customer marketingu.
więcej o Akademia Umiejętności Maspex - warsztat z customer marketingu

Projekt BiBiDi - Spotlight Research i IEFiZ UJ

Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania UJ oraz Spotlight Research zapraszają Studentów do udziału w projekcie dydaktyczno-badawczym BiBiDi pozwalającym na poznanie platformy do realizacji badań jakościowych online.
więcej o Projekt BiBiDi - Spotlight Research i IEFiZ UJ

Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?

Już

15.03.2019 roku o 12.30 (sala 0.307 Łojasiewicza 4, Kraków)

Prelegenci – eksperci po stronie Akademii i Praktyki – podzielą się wiedzą i doświadczeniami związanymi z badaniem specyficznych (często niedocenianych) grup konsumentów: Singli oraz Kobiet.

Akademię będą reprezentować prof. dr hab. Anna Dąbrowska i dr Adrian Lubowiecki-Vikuk (SGH, Katedra badań zachowań konsumentów) współautorzy najnowszej monografii poświęconej tematyce singli: Zachowania konsumpcyjne singli w Polsce.

• Zachowania konsumpcyjne wielkomiejskich singli

Po stronie Praktyki swoje doświadczenia przedstawią Liderki projektu Świat Kobiet – dedykowanego polskim kobietom w wieku 16-65 lat, reprezentujące pierwsze pokolenie badaczy w wolnej Polsce – Katarzyna Krzywicka-Zdunek i Dorota Peretiatkowicz (IQS)

• Esencja tożsamości polskich kobiet. Segmentacja polskich kobiet i ich 7 źródeł mocy

Zapraszamy!

Wstęp wolny – wymagana wcześniejsza rejestracja: Formularz

Więcej o wydarzeniu w zakładce.

Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta
Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce
Seminarium pt. "Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?" - 20.12.2018
Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka - V Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa