Nauka i badania - aktualności

TJK 2020 Spotkanie informacyjno-organizacyjne

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby chcące zaangażować się w organizację Tygodnia Jakości Kształcenia
więcej o TJK 2020 Spotkanie informacyjno-organizacyjne

Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

V edycja Akademii Umiejętności MASPEX w IEFiZ

Zapraszamy na warsztaty w ramach V edycji Akademii Umiejętności firmy MASPEX – lidera w branży FMCG w Europie Środkowo-Wschodniej.
więcej o V edycja Akademii Umiejętności MASPEX w IEFiZ

Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!

Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska
Zaprasza po raz trzeci na Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!

Wydarzenie jest trzydniowe (26-28.11.2019) i odbędzie się w Krakowie.

więcej o Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!

XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego
więcej o XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?

Już

15.03.2019 roku o 12.30 (sala 0.307 Łojasiewicza 4, Kraków)

Prelegenci – eksperci po stronie Akademii i Praktyki – podzielą się wiedzą i doświadczeniami związanymi z badaniem specyficznych (często niedocenianych) grup konsumentów: Singli oraz Kobiet.

Akademię będą reprezentować prof. dr hab. Anna Dąbrowska i dr Adrian Lubowiecki-Vikuk (SGH, Katedra badań zachowań konsumentów) współautorzy najnowszej monografii poświęconej tematyce singli: Zachowania konsumpcyjne singli w Polsce.

• Zachowania konsumpcyjne wielkomiejskich singli

Po stronie Praktyki swoje doświadczenia przedstawią Liderki projektu Świat Kobiet – dedykowanego polskim kobietom w wieku 16-65 lat, reprezentujące pierwsze pokolenie badaczy w wolnej Polsce – Katarzyna Krzywicka-Zdunek i Dorota Peretiatkowicz (IQS)

• Esencja tożsamości polskich kobiet. Segmentacja polskich kobiet i ich 7 źródeł mocy

Zapraszamy!

Wstęp wolny – wymagana wcześniejsza rejestracja: Formularz

Więcej o wydarzeniu w zakładce.

X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY
Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’
2019 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: SOLIDARITY AND THE COMMON GOOD
Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta