Nauka i badania - aktualności

Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Nabór wniosków do IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
1) w roku 2020 – od dnia 30 kwietnia do dnia 15 czerwca;
2) w roku 2021 i w kolejnych latach – od dnia 31 marca do dnia 31 maja danego roku.
więcej o Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

START REKRUTACJI na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie

We wtorek, 4 czerwca 2019 o godzinie 12:00 rozpoczęła się rejestracja na wszystkie studia pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie prowadzone w języku polskim w roku akademickim 2019/2020.

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia, kandydat powinien założyć konto w systemie ERK na stronie www.erk.uj.edu.pl, dokonać rejestracji na wybrane studia i spełnić warunki wymagane do jej potwierdzenia – wnieść opłatę rekrutacyjną i, w niektórych przypadkach, przesłać dokumenty wymagane przy rejestracji. Więcej informacji na temat procesu rekrutacji na studia w Uniwersytecie Jagiellońskim znajdziesz na stronie Rekrutacja krok po kroku:

Rekrutacja potrwa do:

Kompletny harmonogram rekrutacji dostępny jest w kartach poszczególnych studiów oraz na stronach:

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji, kryteriów formalnych, wymaganych dokumentów dostępne są w kartach studiów na stronie systemu ERK w katalogu na rok akademicki 2019/2020.

Zapraszamy do rejestracji na studia w UJ!

Jeśli jesteś cudzoziemcem (kandydatem bez polskiego obywatelstwa), obowiązują Cię inne terminy oraz zasady rekrutacji, przejdź na stronę: rekrutacja.uj.edu.pl/cudzoziemcy.