Nauka i badania - konferencje, spotkania, warsztaty ...

Dofinansowanie działalności naukowej doktorantów

Komunikat Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ z dnia 26.04.2021 r. w sprawie: naboru wniosków o dofinansowanie działalności naukowej doktorantów
więcej o Dofinansowanie działalności naukowej doktorantów
Przegląd Kulturoznawczy

Czasopismo naukowe poświęcone szeroko rozumianej problematyce kulturoznawczej – wydawane przez Komitet Nauk o Kulturze PAN i Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. Zawiera zarówno artykuły z zakresu teorii i filozofii kultury, jak i teksty będące rezultatem badań empirycznych w zróżnicowanych obszarach kultury. „Przegląd Kulturoznawczy” kierowany jest nie tylko do akademickiego środowiska kulturoznawców, ale do wszystkich humanistów zainteresowanych naukową refleksją nad kulturą.
więcej o Przegląd Kulturoznawczy
Wydziałowe dyżury POB

Od 24.11.2020 roku ruszają dyżury wydziałowych koordynatorów POB.
Zapraszamy do zapoznania się z terminami.
więcej o Wydziałowe dyżury POB
2020 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: UNITY IN DIVERSITY

The 2020 Eighth Annual Humanistic Management Conference will take place online and is brought to you by our Chapters from around the world.
więcej o 2020 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: UNITY IN DIVERSITY
Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Nabór wniosków do IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
1) w roku 2020 – od dnia 30 kwietnia do dnia 15 czerwca;
2) w roku 2021 i w kolejnych latach – od dnia 31 marca do dnia 31 maja danego roku.
więcej o Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

20191021

Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

Data: 21.10.2019
Miejsce: s. 310
Organizator: Interdyscyplinarna sieć badawcza 'Understanding Personality Disorders'; Institute of Applied Psychology, Jagiellonian University, Kraków
Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

21 października 2019 w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’, poświęcona tematyce zaburzeń osobowości.