Nauka i badania - konferencje, spotkania, warsztaty ...

Dofinansowanie działalności naukowej doktorantów

Komunikat Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ z dnia 26.04.2021 r. w sprawie: naboru wniosków o dofinansowanie działalności naukowej doktorantów
więcej o Dofinansowanie działalności naukowej doktorantów
Przegląd Kulturoznawczy

Czasopismo naukowe poświęcone szeroko rozumianej problematyce kulturoznawczej – wydawane przez Komitet Nauk o Kulturze PAN i Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. Zawiera zarówno artykuły z zakresu teorii i filozofii kultury, jak i teksty będące rezultatem badań empirycznych w zróżnicowanych obszarach kultury. „Przegląd Kulturoznawczy” kierowany jest nie tylko do akademickiego środowiska kulturoznawców, ale do wszystkich humanistów zainteresowanych naukową refleksją nad kulturą.
więcej o Przegląd Kulturoznawczy
Wydziałowe dyżury POB

Od 24.11.2020 roku ruszają dyżury wydziałowych koordynatorów POB.
Zapraszamy do zapoznania się z terminami.
więcej o Wydziałowe dyżury POB
2020 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: UNITY IN DIVERSITY

The 2020 Eighth Annual Humanistic Management Conference will take place online and is brought to you by our Chapters from around the world.
więcej o 2020 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: UNITY IN DIVERSITY
Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Nabór wniosków do IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
1) w roku 2020 – od dnia 30 kwietnia do dnia 15 czerwca;
2) w roku 2021 i w kolejnych latach – od dnia 31 marca do dnia 31 maja danego roku.
więcej o Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Information meeting of the first-year students of Business and Finance Management

We cordially invite you to an information meeting of the first-year students of Business and Finance Management.

The meeting will take place on Monday 14th October 2019 at 14.45 in room 1.112

The Representatives of the Małopolska Provincial Office will provide practical information about:

• documents required to legalize your stay in Poland and to apply for temporary or permanent residence permit
  • rules of entering and leaving the country
  • types of visas
  • possible sanctions for illegal stay
  • health insurance (how and where to apply for insurance through University)

The representatives of the International Students Office JU will run USOS web`s Black Magic - workshops on how to use USOS web and register for classes. They will be ready to answer any questions about studying in Poland.

The meeting will be held in English