Nauka i badania - konferencje, spotkania, warsztaty ...

Dofinansowanie działalności naukowej doktorantów

Komunikat Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ z dnia 26.04.2021 r. w sprawie: naboru wniosków o dofinansowanie działalności naukowej doktorantów
więcej o Dofinansowanie działalności naukowej doktorantów
Przegląd Kulturoznawczy

Czasopismo naukowe poświęcone szeroko rozumianej problematyce kulturoznawczej – wydawane przez Komitet Nauk o Kulturze PAN i Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. Zawiera zarówno artykuły z zakresu teorii i filozofii kultury, jak i teksty będące rezultatem badań empirycznych w zróżnicowanych obszarach kultury. „Przegląd Kulturoznawczy” kierowany jest nie tylko do akademickiego środowiska kulturoznawców, ale do wszystkich humanistów zainteresowanych naukową refleksją nad kulturą.
więcej o Przegląd Kulturoznawczy
Wydziałowe dyżury POB

Od 24.11.2020 roku ruszają dyżury wydziałowych koordynatorów POB.
Zapraszamy do zapoznania się z terminami.
więcej o Wydziałowe dyżury POB
2020 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: UNITY IN DIVERSITY

The 2020 Eighth Annual Humanistic Management Conference will take place online and is brought to you by our Chapters from around the world.
więcej o 2020 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: UNITY IN DIVERSITY
Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Nabór wniosków do IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
1) w roku 2020 – od dnia 30 kwietnia do dnia 15 czerwca;
2) w roku 2021 i w kolejnych latach – od dnia 31 marca do dnia 31 maja danego roku.
więcej o Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

20191213

X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

Data: 13.12.2019 - 14.12.2019
Miejsce: sala: 0.103, III Kampus, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego
Witryna internetowa: psychodebiuty.wzks.uj.edu.pl/
X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

Główną ideą powstania konferencji było umożliwienie studentom i doktorantom prezentacji własnych projektów badawczych oraz równocześnie szeroko pojęta integracja środowiska naukowego.

„Psychodebiuty” to dwudniowa, Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa, skierowana do studentów, magistrantów oraz doktorantów. Wydarzenie stwarza możliwość zaprezentowania pierwszych prób badawczych oraz konfrontację rezultatów własnych badań z pracą innych uczestników i opiniami doświadczonych naukowców z dziedziny psychologii. Konferencja organizowana jest po raz dziesiąty i odbędzie się w dniach 13-14 grudnia 2019 roku na terenie Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy prof. Stanisława Łojasiewicza 4 w Krakowie. Podczas konferencji spotkają się Państwo z bogactwem form związanych z promocją, wspieraniem i popularyzacją pierwszych prób młodych naukowców oraz praktyków z dziedziny psychologii. Pierwszy dzień zostanie poświęcony Najlepszym Pracom Magisterskim absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, które zostały wyróżnione przez Promotorów Instytutu Psychologii Stosowanej UJ, drugi stanie się przestrzenią dla studentów i doktorantów z całej Polski, którzy zaprezentują nam wyniki swoich badań.