Nauka i badania - aktualności

Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wykład dra Juliusza Brauna - 2 grudnia 2019

Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ oraz Instytut Kultury UJ zapraszają na wykład dra Juliusza Brauna, byłego prezesa TVP, członka Rady Mediów Narodowych, autora niedawno wydanej książki Rynek i katedra. Polskie spory o media publiczne oraz na rozmowę wokół tej publikacji.

Oba te wydarzenia odbędą się 2-go grudnia br.

Wykład o godzi. 13.00 w sali 0.101, w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, przy ul. Łojasiewicza 4, zaś

rozmowa wokół książki rozpocznie się o godzinie 18.00 w klubie Ogniwo, na ul. Paulińskiej 28.