20200513

Miejsce: Pensjonat „Orlik” Bukowina Tatrzańska
Organizator: Instytut Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego
XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego

• ocena miejsca zagadnień z zakresu turystyki w badaniach naukowych w dziedzinie nauk społecznych i wspomagających dziedzinach i dyscyplinach naukowych, zgodnych z nową klasyfikacją nauk,

• dyskusja nad miejscem turystyki w systemie kształcenia wyższego, w aspekcie reformy szkolnictwa wyższego i obserwowanych zmian w ofertach uczelni wyższych oraz preferencjach kandydatów na studia,

• przegląd badań naukowych w obszarze turystyki przedstawicieli ośrodków naukowych zajmujących się problematyką turystyki.

Archiwum - Nauka i badania

Nabór artykułów do publikacji z serii „Bezpieczne miasto”

20.01.2020
Do 2 marca trwa nabór artykułów do publikacji z serii „Bezpieczne miasto”. Swoje propozycje mogą zgłaszać studenci, doktoranci, słuchacze szkoły policyjnej lub strażackiej, prowadzący badania na temat bezpieczeństwa, oraz ci, którzy obronili niedawno pracę licencjacką lub magisterską w tym zakresie.
więcej o Nabór artykułów do publikacji z serii „Bezpieczne miasto”

TJK 2020 Spotkanie informacyjno-organizacyjne

20.01.2020
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby chcące zaangażować się w organizację Tygodnia Jakości Kształcenia
więcej o TJK 2020 Spotkanie informacyjno-organizacyjne

Wykład Prof. dra hab. Jerzego Żyżyńskiego - 11 grudnia 2019

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ zaprasza na wykład

Prof. dra hab. Jerzego Żyżyńskiego,

polskiego ekonomisty, członka Rady Polityki Pieniężnej w kadencji 2016-2022

"Wynagrodzenie a struktura gospodarki"

Wykład odbędzie się 11 grudnia 2019 r. o godzinie 10:00 w Auli im. Prof. Michała du Valla 0.102
więcej o Wykład Prof. dra hab. Jerzego Żyżyńskiego - 11 grudnia 2019

Wykład dra Juliusza Brauna - 2 grudnia 2019

26.11.2019
Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ oraz Instytut Kultury UJ zapraszają na wykład dra Juliusza Brauna, byłego prezesa TVP, członka Rady Mediów Narodowych, autora niedawno wydanej książki Rynek i katedra. Polskie spory o media publiczne oraz na rozmowę wokół tej publikacji.

więcej o Wykład dra Juliusza Brauna - 2 grudnia 2019

V edycja Akademii Umiejętności MASPEX w IEFiZ

22.11.2019
Zapraszamy na warsztaty w ramach V edycji Akademii Umiejętności firmy MASPEX – lidera w branży FMCG w Europie Środkowo-Wschodniej.
więcej o V edycja Akademii Umiejętności MASPEX w IEFiZ