Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!

Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska
Zaprasza po raz trzeci na Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!

Wydarzenie jest trzydniowe (26-28.11.2019) i odbędzie się w Krakowie.

Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska

w dniach 26-28 listopada 2019 organizuje już po raz trzeci duże wydarzenie pod hasłem Projekt NAUKOWIEC. Przez 3 dni będą odbywać się spotkania i warsztaty prowadzone przez naukowców, ekspertów, trenerów. Zaprosiliśmy również instytucje przyznające granty naukowe m.in. NCN, NAWA, FNP, Fulbright, z którymi uczestnicy będą mogli porozmawiać na temat możliwości finansowania swoich pomysłów badawczych.

Wydarzenie jest skierowane do młodych naukowców zainteresowanych rozwojem kariery naukowej. Wszystkie spotkania odbędą się w centrum Krakowa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja.

Więcej informacji i rejestracja na spotkania w ramach wydarzenia dostępne są na stronie internetowej: http://www.transfer.edu.pl/pl/aktualnosci-rpk,157,projekt-naukowiec,1485.chtm

Wydarzenie na Facebooku.

Archiwum - Nauka i badania

Nabór artykułów do publikacji z serii „Bezpieczne miasto”

20.01.2020
Do 2 marca trwa nabór artykułów do publikacji z serii „Bezpieczne miasto”. Swoje propozycje mogą zgłaszać studenci, doktoranci, słuchacze szkoły policyjnej lub strażackiej, prowadzący badania na temat bezpieczeństwa, oraz ci, którzy obronili niedawno pracę licencjacką lub magisterską w tym zakresie.
więcej o Nabór artykułów do publikacji z serii „Bezpieczne miasto”

TJK 2020 Spotkanie informacyjno-organizacyjne

20.01.2020
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby chcące zaangażować się w organizację Tygodnia Jakości Kształcenia
więcej o TJK 2020 Spotkanie informacyjno-organizacyjne

Wykład Prof. dra hab. Jerzego Żyżyńskiego - 11 grudnia 2019

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ zaprasza na wykład

Prof. dra hab. Jerzego Żyżyńskiego,

polskiego ekonomisty, członka Rady Polityki Pieniężnej w kadencji 2016-2022

"Wynagrodzenie a struktura gospodarki"

Wykład odbędzie się 11 grudnia 2019 r. o godzinie 10:00 w Auli im. Prof. Michała du Valla 0.102
więcej o Wykład Prof. dra hab. Jerzego Żyżyńskiego - 11 grudnia 2019

Wykład dra Juliusza Brauna - 2 grudnia 2019

26.11.2019
Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ oraz Instytut Kultury UJ zapraszają na wykład dra Juliusza Brauna, byłego prezesa TVP, członka Rady Mediów Narodowych, autora niedawno wydanej książki Rynek i katedra. Polskie spory o media publiczne oraz na rozmowę wokół tej publikacji.

więcej o Wykład dra Juliusza Brauna - 2 grudnia 2019

V edycja Akademii Umiejętności MASPEX w IEFiZ

22.11.2019
Zapraszamy na warsztaty w ramach V edycji Akademii Umiejętności firmy MASPEX – lidera w branży FMCG w Europie Środkowo-Wschodniej.
więcej o V edycja Akademii Umiejętności MASPEX w IEFiZ