Archiwum - Nauka i badania

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ zaprasza na wykład

Prof. dra hab. Jerzego Żyżyńskiego,

polskiego ekonomisty, członka Rady Polityki Pieniężnej w kadencji 2016-2022

"Wynagrodzenie a struktura gospodarki"

Wykład odbędzie się 11 grudnia 2019 r. o godzinie 10:00 w Auli im. Prof. Michała du Valla 0.102
więcej o Wykład Prof. dra hab. Jerzego Żyżyńskiego - 11 grudnia 2019

Wykład dra Juliusza Brauna - 2 grudnia 2019

26.11.2019
Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ oraz Instytut Kultury UJ zapraszają na wykład dra Juliusza Brauna, byłego prezesa TVP, członka Rady Mediów Narodowych, autora niedawno wydanej książki Rynek i katedra. Polskie spory o media publiczne oraz na rozmowę wokół tej publikacji.

więcej o Wykład dra Juliusza Brauna - 2 grudnia 2019

X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

23.10.2019
Główną ideą powstania konferencji było umożliwienie studentom i doktorantom prezentacji własnych projektów badawczych oraz równocześnie szeroko pojęta integracja środowiska naukowego.
więcej o X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

10.10.2019
21 października 2019 w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’, poświęcona tematyce zaburzeń osobowości.
więcej o Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

25.09.2019
Profesor Mats Alvesson jest światowej sławy badaczem współczesnych organizacji, a jego zainteresowania badawcze obejmują teorię krytyczną, problematykę płci, władzy i przywództwa w organizacjach, tożsamości i wizerunku organizacji, kultury organizacyjnej i symboliki. Wspólnie z Hugh Willmottem jest twórcą nurtu Critical Management Studies (CMS). Preferuje metody jakościowe w naukach o zarządzaniu. Jego obecne badania koncentrują się na funkcjonalnej głupocie w organizacjach oraz problematyce biurokracji na uniwersytetach.
więcej o "Functional stupidity - a mixed blessing in (organizational) life" - wykład prof. Matsa Alvessona