Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencje

archiwum

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

START REKRUTACJI na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie

START REKRUTACJI na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie

We wtorek, 4 czerwca 2019 o godzinie 12:00 rozpoczęła się rejestracja na wszystkie studia pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie prowadzone w języku polskim w roku akademickim 2019/2020.

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia, kandydat powinien założyć konto w systemie ERK na stronie www.erk.uj.edu.pl, dokonać rejestracji na wybrane studia i spełnić warunki wymagane do jej potwierdzenia – wnieść opłatę rekrutacyjną i, w niektórych przypadkach, przesłać dokumenty wymagane przy rejestracji. Więcej informacji na temat procesu rekrutacji na studia w Uniwersytecie Jagiellońskim znajdziesz na stronie Rekrutacja krok po kroku:

Rekrutacja potrwa do:

Kompletny harmonogram rekrutacji dostępny jest w kartach poszczególnych studiów oraz na stronach:

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji, kryteriów formalnych, wymaganych dokumentów dostępne są w kartach studiów na stronie systemu ERK w katalogu na rok akademicki 2019/2020.

Zapraszamy do rejestracji na studia w UJ!


Jeśli jesteś cudzoziemcem (kandydatem bez polskiego obywatelstwa), obowiązują Cię inne terminy oraz zasady rekrutacji, przejdź na stronę: rekrutacja.uj.edu.pl/cudzoziemcy.