Archiwum - Nauka i badania

10.12.2018
Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Zakład Rozwoju Społecznego zaprasza na trzecie z cyklu seminariów otwartych poświęconych problematyce rozwoju społecznego „Czwartki po obiedzie” Seminarium pt. „Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?”... »
więcej o Seminarium pt. "Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?" - 20.12.2018
Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka -  V Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa

10.12.2018
Koło Naukowe Studentów Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na V Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencją Naukową "Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka". W głównym obszarze naszych zainteresowań znajduje się w tym roku zagadnienie zarządzania informacją w organizacjach społeczeństwa wiedzy.
więcej o Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka - V Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa
Projekt BiBiDi - Spotlight Research i IEFiZ UJ

09.12.2018
Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania UJ oraz Spotlight Research zapraszają Studentów do udziału w projekcie dydaktyczno-badawczym BiBiDi pozwalającym na poznanie platformy do realizacji badań jakościowych online.
więcej o Projekt BiBiDi - Spotlight Research i IEFiZ UJ