Nauka i badania - aktualności

Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Nabór wniosków do IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
1) w roku 2020 – od dnia 30 kwietnia do dnia 15 czerwca;
2) w roku 2021 i w kolejnych latach – od dnia 31 marca do dnia 31 maja danego roku.
więcej o Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Archiwum - Nauka i badania

Nagroda specjalna Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

06.01.2018
Studentka Instytutu Kultury Wydziału WZiKS Katarzyna Kuca otrzymała nagrodę specjalną Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w tegorocznej, 11 edycji konkursu prac magisterskich Teraz Polska Promocja i Rozwój, za pracę "Zarządzanie pamięcią zbiorową na przykładzie działalności instytucji kultury w Krzeszowicach".
więcej o Nagroda specjalna Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Trzecie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

20.12.2017
Zapraszamy na trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce poświęconego praktycznym aspektom przygotowania, realizacji i wykorzystania badań marketingowych współorganizowanego we współpracy z Zarządem Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie.

12.01.2018 roku o 13.15 w sali 0.310 przy Łojasiewicza 4 w Krakowie
więcej o Trzecie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Drugie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce - 15.12.2017

28.11.2017
Zapraszamy na drugie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce poświęconego praktycznym aspektom przygotowania, realizacji i wykorzystania badań marketingowych współorganizowanego we współpracy z Zarządem Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie.
więcej o Drugie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce - 15.12.2017

28.11.2017
W głównym obszarze naszych zainteresowań znajduje się w tym roku zagadnienie Big Data oraz jego wykorzystanie w szeroko pojętej nauce.
więcej o XIV Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa pt. „Big Data: zastosowanie, problemy i przyszłość zjawiska” - 01.12.2017

18.11.2017
więcej o Zobacz jak młodzi psychologowie rozwijają skrzydła. Przyjdź na tegoroczne Psychodebiuty! 8-9.12.2017