Nauka i badania - aktualności

TJK 2020 Spotkanie informacyjno-organizacyjne

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby chcące zaangażować się w organizację Tygodnia Jakości Kształcenia
więcej o TJK 2020 Spotkanie informacyjno-organizacyjne

Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

V edycja Akademii Umiejętności MASPEX w IEFiZ

Zapraszamy na warsztaty w ramach V edycji Akademii Umiejętności firmy MASPEX – lidera w branży FMCG w Europie Środkowo-Wschodniej.
więcej o V edycja Akademii Umiejętności MASPEX w IEFiZ

Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!

Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska
Zaprasza po raz trzeci na Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!

Wydarzenie jest trzydniowe (26-28.11.2019) i odbędzie się w Krakowie.

więcej o Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!

XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego
więcej o XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

Archiwum - Nauka i badania

21.03.2018
Koło Naukowe Managerów Sportu UJ zaprasza na 5. konferencję poświęconą zagadnieniom zarządzania w sporcie. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich pasjonatów sportu i biznesu sportowego. Konferencja łączy w sobie dwie perspektywy: spojrzenie praktyków i ekspertów (zaproszonych jako prelegentów) oraz wizję młodych ludzi.
więcej o Młodzi o Sporcie 2018. Sportowe projekty - od pomysłu do realizacji - 25.04.2018

Praktyka nauce. Nauka praktyce - czwarte seminarium 16.03.2018

13.03.2018
Zapraszamy na marcowe Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce poświęconego praktycznym aspektom przygotowania, realizacji i wykorzystania badań marketingowych współorganizowanego we współpracy z Zarządem Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie.
więcej o Praktyka nauce. Nauka praktyce - czwarte seminarium 16.03.2018

02.03.2018
Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji zaprasza studentki i studentów studiów stacjonarnych studiujących na ostatnim roku studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich wszystkich wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyjątkiem CM UJ)
więcej o Bezpłatne warsztaty, kursy i wizyty studyjne podnoszące kompetencje niezbędne na rynku pracy - 21.02.2018-09.03.2018

Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji - 22-24.03.2018

17.02.2018
Celem organizatorów konferencji jest zmniejszanie przepaści między praktyką i teorią. Prowadzenie polityki edukacyjnej i działanie w szkołach wymagają wykorzystania, i wniosków z badań, i doświadczenia praktyków. Celem konferencji jest krytyczna refleksja nad praktyką i tworzenie rekomendacji dla rozwoju edukacji dzięki dialogowi między praktykami a badaczami zaangażowanymi w działania na rzecz procesu uczenia się, rozwoju i wychowania.
więcej o Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji - 22-24.03.2018

24.01.2018
22 stycznia 2017 r. na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej odbyło się spotkanie z delegacją University of Applied Labour Studies (Hochschule der Bundesagentur für Arbeit, Mannheim).
więcej o Spotkanie z delegacją University of Applied Labour Studies (Hochschule der Bundesagentur für Arbeit, Mannheim)