Nauka i badania - konferencje, spotkania, warsztaty ...

Zaproszenie do udziału w Szkole Letniej Dyplomacji

Jest nam miło poinformować, że w połowie września zorganizowana zostanie Szkoła Letnia Dyplomacji, skierowana do Studentów i Studentek UJ, zainteresowanych problematyką dyplomacji, pracą w służbie dyplomatyczno-konsularnej oraz strukturach i organizacjach międzynarodowych.
więcej o Zaproszenie do udziału w Szkole Letniej Dyplomacji
NAJBLIŻSZE TERMINY ZAKOŃCZENIA KONKURSÓW W RAMACH ID.UJ WZiKS

PROGRAM STRATEGICZNY INICJATYWA DOSKONAŁOŚCI na WYDZIALE ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ
więcej o NAJBLIŻSZE TERMINY ZAKOŃCZENIA KONKURSÓW W RAMACH ID.UJ WZiKS

więcej o Informacje o zebraniach wyborczych w celu przeprowadzenia wyborów członków rad dyscyplin
MLSS<sup>N</sup> 2022

MLSSN 2022

MLSSN 2022 to letnia szkoła oferująca wprowadzenie do wielu nowoczesnych tematów z zakresu uczenia maszynowego, widzenia komputerowego i neuronauki obliczeniowej. W wydarzeniu będą uczestniczyć uznani na całym świecie naukowcy, którzy z entuzjazmem będą rozmawiać o swoich badaniach. Celem organizatorów szkoły jest zapewnienie wyjątkowej okazji do uczenia się i nawiązywania kontaktu z czołowymi ekspertami w malowniczej scenerii historycznego miasta Krakowa.
więcej o MLSSN 2022
Rektorski Fundusz Rozwoju Dydaktyki Ars Docendi - nabór wniosków

Szanowni Państwo,

w imieniu prof. dra hab. Armena Edigariana - Prorektora UJ ds. dydaktyki uprzejmie informujemy, iż 14 kwietnia br. rozpocznie się nabór wniosków o dofinansowanie z Rektorskiego Funduszu Rozwoju Dydaktyki Ars Docendi.
więcej o Rektorski Fundusz Rozwoju Dydaktyki Ars Docendi - nabór wniosków