Nauka i badania - konferencje, spotkania, warsztaty ...

"Świat w obliczu nowych wyzwań" - międzynarodowa konferencja naukowa

Konferencja organizowana jest z okazji 150-lecia Polskiej Akademii Umiejętności. Wezmą w niej udział osoby cieszące się najwyższym autorytetem w różnych dziedzinach nauki, w większości członkowie Polskiej Akademii Umiejętności. Przedstawią oni najnowsze osiągnięcia w swoich dyscyplinach, które złożą się na diagnozę dotyczącą stanu społeczeństwa międzynarodowego w sytuacji pandemii, kryzysu ekologicznego i zachwiania tradycyjnych wartości.
więcej o "Świat w obliczu nowych wyzwań" - międzynarodowa konferencja naukowa
ROZWÓJ KOMPETENCJI

Nabór wniosków odbywa się w trybie ciągłym do dnia 31.12.2024 roku lub do wyczerpania środków zaplanowanych w budżecie na dany rok kalendarzowy, wyłącznie online poprzez system https://strefaid.uj.edu.pl/ (logowanie kontem poczty uniwersyteckiej).

więcej o ROZWÓJ KOMPETENCJI

W dniu 22 czerwca 2022 roku odbyło się posiedzenie Kapituły Nagrody im. Alicji Helman, któremu przewodniczył JM Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego, prof. dr hab. Jacek Popiel.

więcej o Nagroda Alicji Helman za pracę doktorską z zakresu filmoznawstwa obronioną w 2021 roku
Zaproszenie do udziału w Szkole Letniej Dyplomacji

Jest nam miło poinformować, że w połowie września zorganizowana zostanie Szkoła Letnia Dyplomacji, skierowana do Studentów i Studentek UJ, zainteresowanych problematyką dyplomacji, pracą w służbie dyplomatyczno-konsularnej oraz strukturach i organizacjach międzynarodowych.
więcej o Zaproszenie do udziału w Szkole Letniej Dyplomacji
NAJBLIŻSZE TERMINY ZAKOŃCZENIA KONKURSÓW W RAMACH ID.UJ WZiKS

PROGRAM STRATEGICZNY INICJATYWA DOSKONAŁOŚCI na WYDZIALE ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ
więcej o NAJBLIŻSZE TERMINY ZAKOŃCZENIA KONKURSÓW W RAMACH ID.UJ WZiKS