Turniej Futsalu - 6 kwietnia 2019

Turniej Futsalu -  6 kwietnia 2019

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie wraz z Klubem Uczelnianym AZS UEK, mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Turnieju Futsalu organizowanego w ramach XIX edycji Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie.

Zawody odbędą się 6 kwietnia br. na hali sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy ul. Rakowickiej 27 w godzinach od 9:00 do 17:00.

W turnieju mogą wziąć udział  reprezentacje krakowskich Uczelni  i Instytutów Naukowych, złożone z pracowników, studentów i doktorantów.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu zawodów i warunków uczestnictwa znajdą Państwo w załączonym dokumencie oraz na stronie festiwalu https://fnis.uek.krakow.pl/2019/03/19/turniej-futsalu/

Wierzymy, że przyjmą Państwo nasze zaproszenie i wezmą udział w Turnieju Futsalu, który ma na celu integrację całej Społeczności Akademickiej poprzez wspólną rywalizacją sportową.

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Organizatorzy Turnieju Futsalu FNiS