Konkurs o Nagrodę Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP

Rada do spraw Przedsiębiorczości przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej ogłosiła Konkurs o Nagrodę Rady do spraw Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP na najlepszą pracę magisterską z zakresu uwarunkowań przedsiębiorczości w Polsce.

Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych prac magisterskich z wyżej wymienionego zakresu.

Zgłoszenia prac do Konkursu mogą dokonywać:

1. autorzy prac magisterskich po uzyskaniu pozytywnej opinii promotora;
  2. promotorzy, za zgodą autora;
  3. uczelnie, za zgodą autora.

Do Konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie obronione na uczelniach wyższych mających swoją siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w terminie między dniem 1 stycznia 2015 roku, a dniem 31 stycznia 2020 roku.

Prace magisterskie na Konkurs należy nadsyłać w terminie do dnia 31 marca 2020 roku na adres siedziby Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki uczestnictwa oraz szczegółowe informacje dotyczące organizacji i przebiegu Konkursu znajdują się w Regulaminie Konkursu.

Więcej informacji: www.prezydent.pl/kancelaria/rada-ds-przedsiebiorczosci/konkurs/

Informacja o konkursie
Regulamin Konkursu