Archiwum Aktualności

Misioteka - projekt społeczny

Najnowsza akcja crowdfundingowa naszych studentów: kącik literacki dla dzieci
więcej o Misioteka - projekt społeczny
X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

23.10.2019
Główną ideą powstania konferencji było umożliwienie studentom i doktorantom prezentacji własnych projektów badawczych oraz równocześnie szeroko pojęta integracja środowiska naukowego.
więcej o X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY
XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

21.10.2019
Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego
więcej o XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

10.10.2019
We cordially invite you to an information meeting of the first-year students of Business and Finance Management.

The meeting will take place on Monday 14th October 2019 at 14.45 in room 1.112

więcej o Information meeting of the first-year students of Business and Finance Management
Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

10.10.2019
21 października 2019 w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’, poświęcona tematyce zaburzeń osobowości.
więcej o Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

Szanowni Państwo,
na spotkaniu informacyjnym w dniu 7 października 2019 r. mieliśmy przyjemność gościć 250 studentów ze wszystkich instytutów naszego Wydziału rozpoczynających naukę w roku akademickim 2019/2020.
Dziękujemy za liczne uczestnictwo i zainteresowanie spotkaniem.
więcej o Spotkanie informacyjne dla studentów rozpoczynających naukę w roku akademickim 2019/20 - 7 października 2019 r.

25.09.2019
Profesor Mats Alvesson jest światowej sławy badaczem współczesnych organizacji, a jego zainteresowania badawcze obejmują teorię krytyczną, problematykę płci, władzy i przywództwa w organizacjach, tożsamości i wizerunku organizacji, kultury organizacyjnej i symboliki. Wspólnie z Hugh Willmottem jest twórcą nurtu Critical Management Studies (CMS). Preferuje metody jakościowe w naukach o zarządzaniu. Jego obecne badania koncentrują się na funkcjonalnej głupocie w organizacjach oraz problematyce biurokracji na uniwersytetach.
więcej o "Functional stupidity - a mixed blessing in (organizational) life" - wykład prof. Matsa Alvessona

STYPENDIUM SOCJALNE- ZMIANY 2019/2020

więcej o STYPENDIUM SOCJALNE- ZMIANY 2019/2020

OPUBLIKOWANO WYNIKI dla studiów I stopnia i jed­nolitych magisterskich!

17.07.2019
12 lipca zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji kandydatów ubiegających się o przyjęcie na jednolite studia magisterskie oraz studia I stopnia
więcej o OPUBLIKOWANO WYNIKI dla studiów I stopnia i jed­nolitych magisterskich!

WYBORY DO RADY DYSCYPLINY: LITERATUROZNAWSTWO

18.06.2019
UCHWAŁA nr 5 WYDZIAŁOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ WYDZIAŁU POLONISTYKI UJ z dnia 17 czerwca 2019 roku

w sprawie: zarządzenia wyborów do Rady Dyscypliny: Literaturoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim