Archiwum Aktualności

Dyżury Prodziekan ds. dydaktyki dr hab. Marii Próchnickiej zostają przeniesione

31.10.2012
Z powodu wyjazdu służbowego dyżury Prodziekan ds. dydaktyki dr hab. Marii Próchnickiej zostają przeniesione z dnia 25 października br. na 30 października: godz. 11.00-12.00 - dyżur dla Samorządu Studentów i Doktorantów godz. 12.00-13.30 - dyżur dziekański
więcej o Dyżury Prodziekan ds. dydaktyki dr hab. Marii Próchnickiej zostają przeniesione

Druga edycja Konferencji Naukowej "Like us, TOO!!

25.10.2012
Koło Naukowe STRATEG serdecznie zaprasza na drugą edycję Konferencji Naukowej "Like us, TOO!! Obecność firm w social media: prowadzone działania i ich konsekwencje", która odbędzie się 23 października na Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, w sali 0.105, przy ul. Łojasiewicza 4 w Krakowie. Patronat Honorowy nad Konferencją objął JM Rektor UJ oraz Dziekan WZiKS dr hab. Jacek Ostaszewski, prof. UJ.
więcej o Druga edycja Konferencji Naukowej "Like us, TOO!!

Zmiana dyżuru Pana Dziekana Dr hab. JACEKA OSTASZEWSKIEGO, prof. UJ

21.10.2012
Uprzejmie informujemy, że dyżur dyżur Pana Dziekana Dr hab. JACKA OSTASZEWSKIEGO, prof. UJ zostaje przeniesiony z piątku na czwartek, 18.10.2012, g. 15.45-17.00
więcej o Zmiana dyżuru Pana Dziekana Dr hab. JACEKA OSTASZEWSKIEGO, prof. UJ

18.10.2012
Studenckie Towarzystwo Ekonomiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza na spotkanie organizacyjno-rekrutacyjne, które odbędzie się w środę 17 października 2012 r. o godzinie 16:30 w sali 0.303. Oferujemy rozwój w 3 sekcjach: Rynek, Giełda, Inwestycje Rachunkowość SIFE UJ Drogi Studencie! Przyjdź, zobacz, przekonaj się i zostań z nami! Naprawdę warto.
więcej o Studenckie Towarzystwo Ekonomiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza na spotkanie

Zebranie dla doktorantów I roku stacjonarny studiów III stopnia

11.11.2012
Serdecznie zapraszam na zebranie informacyjne w dniu 16.10 (wtorek) o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej na przeciwko Dziekanatu na parterze budynku WZiKS UJ.
więcej o Zebranie dla doktorantów I roku stacjonarny studiów III stopnia

Akademicki Cykl Edukacyjny "Zrównoważony rozwój - wyzwania globalne"

04.11.2012
Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego realizuje projekt: Akademicki Cykl Edukacyjny "Zrównoważony rozwój - wyzwania globalne".
więcej o Akademicki Cykl Edukacyjny "Zrównoważony rozwój - wyzwania globalne"

zmiana-dyzuru-pani-prodziekan-dr-hab-marii-prochnickiej

21.10.2012
Przenoszę dyżur z 18 października na 16 października br. godz. 12.00-13.30 z powodu wyjazdu służbowego. Z poważaniem Maria Próchnicka
więcej o zmiana-dyzuru-pani-prodziekan-dr-hab-marii-prochnickiej

COURSES TAUGHT IN ENGLISH in summer semester of 2012/2013

23.09.2013
Production Management, Prof. Dr.-Ing. Stephan Höfer, ESB Business School - Reutlingen University; Lean Enterprise Management, Prof. Dr.-Ing. Stephan Höfer, Theories of Spectacle in Cinema, Prof. Dr. Janina Falkowska, Department of Film Studies – The University of Western Ontario; Nomadic Cinema. Transitions, migrations in the European cinemas, Prof. Dr. Janina Falkowska, Department of Film Studies – The University of Western Ontario
więcej o COURSES TAUGHT IN ENGLISH in summer semester of 2012/2013

Inauguracja roku akademickiego 2012/2013

03.10.2012
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na uroczystą inaugurację 649. roku akademickiego,która odbędzie się w auli Auditorium Maximum. Ze względów organizacyjnych uczestnicy uroczystości proszeni są o wcześniejsze przybycie, najpóźniej do godz. 10.15. Zgodnie z tradycją główne uroczystości poprzedzi Msza Święta, którą odprawi JE ks. kard. Stanisław Dziwisz w Kolegiacie św. Anny o godzinie 9. Na godzinę 10:10 zaplanowano wyjście orszaku z Collegium Maius...
więcej o Inauguracja roku akademickiego 2012/2013

Instrukcja podpięć przedmiotów w USOSie

04.01.2013
Student ma obowiązek złożyć deklarację wyboru przedmiotów realizowanych w danym roku studiów i zadeklarować co najmniej 60 punktów ECTS, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w § 11. Deklarację wyboru przedmiotów należy wypełnić w systemie USOSweb i dostarczyć wydrukowany i podpisany egzemplarz do właściwego sekretariatu studenckiego. Student zobowiązany jest zaliczyć wszystkie zadeklarowane przedmioty przed ukończeniem studiów. Rada podstawowej jednostki organizacyjnej ustala terminy składania deklaracji oraz może zwolnić z obowiązku składania deklaracji, w przypadku braku możliwości wyboru przedmiotów przez studenta na danym roku studiów.
więcej o Instrukcja podpięć przedmiotów w USOSie