Archiwum Aktualności

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Samuela Nowaka

05.11.2012
D z i e k a n i Rada Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, iż w dniu 10 października 2012 r. o godz. 12.30 w sali konferencyjnej Dziekanatu na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Profesora Stanisława Łojasiewicza 4, (parter) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Samuela Nowaka
więcej o Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Samuela Nowaka

Dyżur Pani Prodziekan dr hab. Marii Próchnickiej

17.10.2012
przeniesiony z 4 na 2 października godz. 12.00-13.30.
więcej o Dyżur Pani Prodziekan dr hab. Marii Próchnickiej

Zmiana TERMINU DYŻURÓW kierownika stacjonarnych studiów III stopnia

17.03.2015
Od dnia 1 października 2012 roku dyżury kierownika stacjonarnych studiów III stopnia (doktoranckich) odbywają się w czwartki, w godz. 15.00 - 16.00, ul. Prof. S. Łojasiewicza 4 s. 3.209 (III p.)
więcej o Zmiana TERMINU DYŻURÓW kierownika stacjonarnych studiów III stopnia

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Moniki Dulemby

05.11.2012
D z i e k a n i Rada Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, iż w dniu 3 października 2012 r. o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Dziekanatu na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Profesora Stanisława Łojasiewicza 4, (parter) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Moniki Dulemby
więcej o Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Moniki Dulemby

dyżur Prodziekana ds. nauki i współpracy międzynarodowej

20.09.2012
W dniu 17 września (poniedziałek) dyżur Prodziekana ds. nauki i współpracy międzynarodowej prof. dr hab. Krzysztofa Pleśniarowicza jest odwołany. Dodatkowy dyżur odbędzie się w dniu 19 września (środa) w godz. 13.00 – 14.00.
więcej o dyżur Prodziekana ds. nauki i współpracy międzynarodowej

Salon Maturzystów 2012

20.09.2012
Już po raz kolejny dla wszystkich maturzystów zorganizowany zostanie cykl spotkań w ramach Salonu Maturzystów Perspektywy 2012, który odbędzie się w 18 ośrodkach akademickich naszego kraju. Podczas tej największej w Polsce edukacyjnej kampanii informacyjnej przedstawiciele Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprezentują ofertę edukacyjną Uczelni i odpowiedzą na pytania kandydatów. Krakowska edycja odbędzie się w dniach 17-18 września w Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33...
więcej o Salon Maturzystów 2012

KOMUNIKAT NR 6 WYDZIAŁOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

12.09.2012
Przedstawiam wyniki wyborów Przewodniczących Rad Instytutów na naszym Wydziale
więcej o KOMUNIKAT NR 6 WYDZIAŁOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

24.09.2012
Uprzejmie informujemy, że 11 września 2012 roku wystartowała OSTATNIA dodatkowa rejestracja dla studiów pierwszego i drugiego stopnia prowadzonych w języku polskim w roku akademickim 2012/2013 dla obywateli polskich oraz osób nieposiadających obywatelstwa polskiego (cudzoziemców) podejmujących studia na zasadach obowiązujących obywateli polskich. Lista ta nie jest jeszcze kompletna i do 14 września będzie na bieżąco uzupełniana o kolejne studia, na które będzie możliwe dokonywanie rejestracji.
więcej o OSTATNIA DODATKOWA REKRUTACJA na studia pierwszego i drugiego stopnia wystartowała!

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Beaty Jałochy

27.09.2012
D z i e k a n i Rada Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, iż w dniu 26 września 2012 r. o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Dziekanatu na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Profesora Stanisława Łojasiewicza 4, (parter) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Beaty Jałochy
więcej o Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Beaty Jałochy

Dobiega końca nabór podań o stypendia naukowe

01.10.2012
Wrzesień to ostatni miesiąc naboru podań o większość stypendiów skierowanych do studentów i doktorantów naszej Uczelni w ramach Własnych Funduszy Stypendialnych UJ: Fundusz im. Adama Krzyżanowskiego do 15 września - więcej informacji TUTAJ, Fundusz im. Bohdana Łysiaka do 21 września, więcej informacji TUTAJ, Fundusz im. Stanisława Estreichera do 25 września, więcej informacji TUTAJ. W przypadku Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla laureatów olimpiad nabór potrwa do 25 października.
więcej o Dobiega końca nabór podań o stypendia naukowe