Archiwum Aktualności

Jedna Klisza Trzy Spojrzenia - Konkurs Fotograficzny - do 25.04.2019

15.04.2019
Ludzie mają wiele twarzy, tak samo jest ze zdjęciami! Pokaż nam swój sposób patrzenia na świat i społeczeństwo.
Do "zakochania jeden krok", a do zdobycia zdobycia super nagród w naszym konkursie 3, jednak też trzeba je zrobić jak najprędzej:
1) Zrób 3 zdjęcia o tematyce społecznej
2) Stwórz kolaż, oznacz @wzikz_uj i zastosuj hasztagi #1klisza3spojrzenia #wziks_uj
3) Udostępnij na swoim instagramie

więcej o Jedna Klisza Trzy Spojrzenia - Konkurs Fotograficzny - do 25.04.2019

Bloki tematyczne:

Nowe strategie, struktury i kultury organizacyjne uczelni
Dobre praktyki w zarządzaniu uczelniami
Pierwsza ocena rezultatów funkcjonowania Ustawy 2.0 / Konstytucji dla Nauki
Program doskonałości naukowej na świecie i w Polsce
Ewaluacja naukowa
więcej o Zarządzanie Uniwersytetem Przyszłości. Doskonalenie organizacyjne uczelni przyszłości II - 27.06.2019
Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

05.04.2019
więcej o Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie
Tydzień Jakości Kształcenia 2020 – odwołanie wydarzenia

Tydzień Jakości Kształcenia 2020 – odwołanie wydarzenia 04.03.2020
W związku ze stanowiskiem Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa, w sprawie działań mających na celu zapobieganie oraz przeciwdziałanie zakażeniom koronawirusem SARS-Co V-2 Tydzień Jakości Kształcenia zaplanowany w dniach 30.03-3.04.2020 r. zostaje przesunięty.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia 2020 – odwołanie wydarzenia
Wiosenna edycja Targów Pracy!

29.03.2019
Najbliższe Targi Pracy odbędą się 11 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00-15:00 w Auditorium Maximum (sala Wystawowa A i B). Tegoroczna edycja odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu "Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie!".
więcej o Wiosenna edycja Targów Pracy!
ZRÓB PIERWSZY TELEDYSK DLA PAPAYA YOUNG DIRECTORS

25.03.2019
Konkurs Papaya Young Directors wystartował z nową kategorią – teledyski! Wyzwaniu dla młodych filmowców patronuje Żywiec z projektem Męskie Granie. Zgłoszenia do tej kategorii będą przyjmowane do 10 kwietnia!
więcej o ZRÓB PIERWSZY TELEDYSK DLA PAPAYA YOUNG DIRECTORS
Akademia Umiejętności Maspex - warsztat z customer marketingu

18.03.2019
Zapraszamy do udziału w kolejnym warsztacie Akademii Umiejętności Maspex w IEFiZ UJ
Eksperci z polskiej Firmy Maspex będą się dzielić doświadczeniem i dobrymi praktykami z zakresu customer marketingu.
więcej o Akademia Umiejętności Maspex - warsztat z customer marketingu
Turniej Futsalu -  6 kwietnia 2019

Turniej Futsalu - 6 kwietnia 2019

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie wraz z Klubem Uczelnianym AZS UEK, mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Turnieju Futsalu organizowanego w ramach XIX edycji Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie.
więcej o Turniej Futsalu - 6 kwietnia 2019

04.03.2019
Instytut Kultury UJ w dnia 11-12 kwietnia organizuje konferencję „Badania publiczności w instytucjach kultury”. Poszukujemy wolontariuszy, chcących pomóc nam w działaniach organizacyjnych.
Zakres obowiązków obejmowałby m.in. pomoc na dwa dni przed konferencją w przygotowaniu materiałów konferencyjnych oraz pomieszczeń, a w trakcie wydarzenia: obsługę punktu recepcji konferencji i szatni, pomoc techniczną w salach plenarnych oraz dokumentację fotograficzną wydarzenia.
więcej o Wolontariat - organizacja konferencji „Badania publiczności w instytucjach kultury”
Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

28.02.2019
Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?
więcej o Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce