Archiwum Aktualności

17.03.2015
Dotacja na 2012 r. przeznaczona na prowadzenie badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych, służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich zostanie podzielona w trybie konkursu wewnętrznego. Osoby spełniające kryteria konkursowe, zainteresowane udziałem w konkursie, proszone są o złożenie wniosków do 7 maja br włącznie w Dziekanacie WZiKS, p. 0.206. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do dnia 11 maja br, a uczestnicy poinformowani o jego wynikach.
więcej o Konkurs dla młodych naukowców i uczestników studiów doktoranckich - składanie wniosków do 7 maja 2012 roku

Dyżur Prodziekana ds. studiów prof. dr hab. Krzysztofa Pleśniarowicza

09.04.2012
W dniach 3 kwietnia br. (wtorek) oraz w dniu 5 kwietnia br. (czwartek) dyżur Prodziekana ds. studiów prof. dr hab. Krzysztofa Pleśniarowicza jest odwołany.
więcej o Dyżur Prodziekana ds. studiów prof. dr hab. Krzysztofa Pleśniarowicza

Digital Marketing Intensive Programme

14.09.2012
Edycja 2012 międzynarodowego projektu DIMA (Digital Marketing Intensive Programme).
więcej o Digital Marketing Intensive Programme

16.04.2012
Społeczność Uniwersytetu Jagiellońskiego ze smutkiem przyjęła wiadomość o śmierci w dniu 12 marca 2012 r. ś.p. dr Anny Barbary Dobrzańskiej-Sochy Wieloletniego nauczyciela akademickiego, członka Senatu Uniwersytetu Jagiellońskiego, członka Rady Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, zasłużonego działacza NSZZ „Solidarność" UJ, pełniącą z oddaniem funkcję Wykładowcy i Opiekuna prac dyplomowych w Katedrze Zarządzania w Turystyce UJ. Przyjaciela Studentów, Człowieka życzliwego i skromnego o ogromnej wiedzy oraz doświadczeniu zawodowym.
więcej o Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy Naszą Koleżankę dr Annę Barbarę Dobrzańską-Sochę

Zmarł Prorektor UJ Profesor Michał du Vall

08.05.2012
W dniu 9 marca 2012 r. zmarł nagle nasz serdeczny i życzliwy Kolega, Przyjaciel, Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego, we wcześniejszych latach Dziekan Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej, bardzo ceniony i lubiany przez społeczność akademicką i pracowników Wydziału oraz studentów Prof. dr hab. Michał du Vall.
więcej o Zmarł Prorektor UJ Profesor Michał du Vall

Dyżur Prodziekana ds. studiów prof. dr hab. Krzysztofa Pleśniarowicza

12.07.2012
W dniu 24 kwietnia (wtorek) oraz w dniu 26 kwietnia (czwartek) dyżur Prodziekana ds. studiów prof. dr hab. Krzysztofa Pleśniarowiczajest odwołany. Dodatkowe dyżury odbędą się w dniu 25 kwietnia (środa) w godz. 12.00 – 13.30 oraz w dniu 27 kwietnia (piątek) w godz. 9.00 – 11.00.
więcej o Dyżur Prodziekana ds. studiów prof. dr hab. Krzysztofa Pleśniarowicza

Krakowskie Targi Kariery na UJ

05.03.2012
Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego, jako partner strategiczny, współorganizuje wiosenną edycję Targów Kariery, które odbędą się 1 marca 2012 po raz pierwszy, na nowo wybudowanym Kampusie UJ.
więcej o Krakowskie Targi Kariery na UJ

KALENDARZ WYBORCZY na rok 2012

17.03.2015
Wybory do kolegium elektorów: Do 20 kwietnia: wybory rektora; Do 27 kwietnia: wybory prorektorów; Do 31 maja: wybory dziekana, prodziekanów i członka senatu; Do 31 maja: wybory przedstawicieli do rady wydziału i rad instytutów; Do 15 czerwca: wybory dyrektorów i wicedyrektorów instytutów; Do 21 września: wybory przewodniczących rad instytutów.
więcej o KALENDARZ WYBORCZY na rok 2012

ZASADY WYJAZDÓW W PROGRAMIE ERASMUS w roku akademickim 2012/2013

17.03.2015
Rekrutacja trwa od 09.01–20.02.2012 roku, znajdziesz ją na stronie: http://www.bosz.uj.edu.pl/wyjezdzajacy-studenci/erasmus-studia Po wypełnieniu rekrutacji a przed jej wysłaniem należy ją wydrukować (drukuje się jako stronę internetową lub przekleja do Worda i drukuje). Po wysłaniu pojawia się tylko komunikat, że rejestracja przebiegła prawidłowo, nie przychodzi potwierdzenie.
więcej o ZASADY WYJAZDÓW W PROGRAMIE ERASMUS w roku akademickim 2012/2013

Seminarium naukowe - wystąpienie prof. Horatiu Dragomirescu

22.02.2012
Serdecznie zapraszam na najbliższe seminarium naukowe, które odbędzie się w środę 11 stycznia 2012 roku o godz. 16.45 w Sali Konferencyjnej ISP UJ, na Kampusie 600-lecia Odnowienia UJ, przy ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 4.
więcej o Seminarium naukowe - wystąpienie prof. Horatiu Dragomirescu