Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

archiwum

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Archiwum Aktualności

Podziel się słodyczą!

12.07.2012
Redakcja Przystanku Student zaprasza do wzięcia udziału w akcji charytatywnej. Od 15 do 21 grudnia na parterze w holu głównym Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej będzie znajdowało się oznaczone pudło, do którego można wrzucać słodycze. Ciastka, batoniki, czekolady itd. zostaną przekazane przed Świętami Bożego Narodzenia dzieciom ze Stowarzyszenia Rodzinnych Domów Dziecka "Siemacha". www.przystanekstudent.pl, www.facebook.com/przystanekstudent
więcej o Podziel się słodyczą!

COURSES TAUGHT IN ENGLISH

01.10.2012
Production Management, Prof. Dr.-Ing. Stephan Höfer, ESB Business School - Reutlingen University; Lean Enterprise Management, Prof. Dr.-Ing. Stephan Höfer, Theories of Spectacle in Cinema, Prof. Dr. Janina Falkowska, Department of Film Studies – The University of Western Ontario; Nomadic Cinema. Transitions, migrations in the European cinemas, Prof. Dr. Janina Falkowska, Department of Film Studies – The University of Western Ontario
więcej o COURSES TAUGHT IN ENGLISH

Drużyna SIFE UJ zaprasza na kiermasz świąteczny

12.07.2012
Drużyna SIFE UJ zaprasza na kiermasz świąteczny, który odbędzie się 5 grudnia b.r. (poniedziałek) w godzinach 9:00 – 15:00 w budynku WZiKS (hol główny). Kiermasz jest efektem projektu „Przez zabawę do rozwoju" podjętego przez drużynę SIFE UJ wraz ze świetlicą środowiskową Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.
więcej o Drużyna SIFE UJ zaprasza na kiermasz świąteczny

Przystanek Student - Studencka Telewizja Internetowa PS TV

22.02.2012
Przystanek Student to przede wszystkim lekarstwo na sztampę, nudę i wtórność. Poza tym, to telewizja internetowa, która mówi o tym, co nas porusza i co nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. Znaleźliśmy miejsce, w które możemy zainwestować swoją pasję, energię i dobre pomysły.
więcej o Przystanek Student - Studencka Telewizja Internetowa PS TV

Wydziałowy Samorząd Studentów

12.07.2012
Wydziałowy Samorząd Studentów Zarządzania i Komunikacji Społecznej serdecznie zachęca wszystkich studentów do udziału w życiu Wydziału! Jak nas znaleźć? na Kampusie: pokój 1.311 mailowo: samorzad.ziks@gmail.com na facebook'u: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
więcej o Wydziałowy Samorząd Studentów

Staże badawcze dla młodych doktorów

17.07.2012
STAŻE BADAWCZE DLA MŁODYCH DOKTORÓW W ramach realizowanego na Uniwersytecie Jagiellońskim projektu Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie „Społeczeństwo – Technologie – Środowisko" prowadzony jest nabór na 15 staży dla młodych doktorów. Są one przyznawane na okres 2 lat osobom, które obroniły pracę doktorską nie wcześniej niż 2 lata przed terminem naboru. Stażysta jest zatrudniany na Uniwersytecie Jagiellońskim na zasadzie umowy o pracę na czas określony na stanowisku asystenta naukowego. Termin składania ofert: od 21 do 30 listopada 2011 r.
więcej o Staże badawcze dla młodych doktorów

Rekrutacja na studia podyplomowe

22.02.2012
Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej: "Fotografia Dziennikarska, "Środowiskowe podyplomowe studium dziennikarstwa i komunikacji medialnej", "Realizacja Telewizyjna"; Instytut Psychologii Stosowanej we współpracy z Instytutem Ekspertyz Sądowych: "Psychologia sądowa"
więcej o Rekrutacja na studia podyplomowe

zmieniony-uklad-komunikacyjny

17.03.2015
Od 03.11.2011 wylot z ul. Łojasiewicza na ul. Grota-Roweckiego będzie zamknięty. Zmieniony układ komunikacyjny ma obowiązywać trzy tygodnie. Kierowcy, którzy chcą dojechać w pobliże znajdujących się w tym miejscu budynków Uniwersytetu Jagiellońskiego, będą musieli przejechać ul. Gronostajową i dalej ul. Poletkową do ul. Łojasiewicza.
więcej o zmieniony-uklad-komunikacyjny

Czy Chiny uratują rozchwianą gospodarkę Europy?

17.03.2015
Studenckie Towarzystwo Ekonomiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Koło Naukowe STRATEG zapraszają na spotkanie z Prof. dr hab. Barbarą Liberską na temat "Czy Chiny uratują rozchwianą gospodarkę Europy?" Spotkanie odbędzie się 26.10.2011r. (środa) o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej przy Dziekanacie WZiKS.
więcej o Czy Chiny uratują rozchwianą gospodarkę Europy?

Studencka organizacja SIFE UJ

22.02.2012
zaprasza na spotkanie rekrutacyjne, które odbędzie się w dniu 24.10.2011r. (poniedziałek) o godzinie18:30 w sali 0.312. Szukamy kreatywnych oraz pełnych pomysłów i zapału studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Studencka organizacja SIFE UJ