Uroczystość 25-lecia Instytutu Spraw Publicznych UJ

Szanowni Państwo,
mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w jubileuszowych uroczystościach organizowanych 8 czerwca 2022 r. z okazji 25-lecia Instytutu Spraw Publicznych UJ.
W programie obchodów „urodzinowych” Instytutu przewidziane jest między innymi - odsłonięcie napisu przy „Dębach Jubileuszowych” posadzonych w czerwcu 2017 r. dla uczczenia pamięci dr Jana Łuczyńskiego, dr hab. Anny Lubeckiej, dr Barbary Dobrzańskiej-Sochy, World Café „Współczesny świat wyzwaniem dla nauk społecznych”, a także uroczysta Rada Instytutu, której gośćmi honorowymi będą emerytowani pracownicy ISP UJ.

Program uroczystości

• godz. 12:00 - sala konferencyjna Instytutu Spraw Publicznych UJ nr 3.322, ul. Prof. S. Łojasiewicza 4, III piętro
    • Uroczysta Rada Instytutu Spraw Publicznych UJ. Gośćmi honorowymi będą emerytowani pracownicy naukowi ISP UJ.
  • godz. 12:30 - teren zielony obok Biblioteki WZiKS UJ
    • Odsłonięcie napisu przy „Dębach Jubileuszowych” posadzonych w czerwcu 2017 r. dla uczczenia pamięci dr Barbary Dobrzańskiej-Sochy, dr hab. Anny Lubeckiej, dr Jana Łuczyńskiego - pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
  • godz. 13:00 - główny hall, III piętro, budynek WZiKS UJ, ul. Prof. S. Łojasiewicza 4
    • Wręczenie nagród laureatom konkursu artystycznego oraz otwarcie wystawy zgłoszonych prac.
  • godz. 13:30-15:00 - główny hall, III piętro, budynek WZiKS UJ, ul. Prof. S. Łojasiewicza 4
    • „Współczesny świat  wyzwaniem dla nauk społecznych” World Café dla studentów oraz pracowników naukowych WZiKS UJ.
Zaproszenie do udziału w Szkole Letniej Dyplomacji
Drugi nabór wniosków w ramach WZiKS ID.UJ
Rektorski Fundusz Rozwoju Dydaktyki Ars Docendi - nabór wniosków
<?xml version='1.0' encoding='UTF-8'?><root available-locales="pl_PL" default-locale="pl_PL"><Title language-id="pl_PL">Uroczystość 25-lecia Instytutu Spraw Publicznych UJ</Title></root>