Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Młodzi o Sporcie 2023: Druga strona medalu - zarządzanie zmianą w sporcie

Młodzi o Sporcie 2023: Druga strona medalu - zarządzanie zmianą w sporcie

Koło Naukowe Managerów Sportu UJ wraz z Instytutem Przedsiębiorczości UJ zapraszają na IX Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie” pod hasłem: Druga strona medalu: zarządzanie zmianą w sporcie

Koło Naukowe Managerów Sportu UJ ma zaszczyt już po raz dziewiąty zaprosić Państwa na konferencję poświęconą zagadnieniom zarządzania w sporcie. Konferencja jest adresowana do wszystkich pasjonatów szeroko rozumianej branży sportowej. Motywem przewodnim tegorocznej konferencji jest zarządzanie zmianą w sporcie, tym niemniej zapraszamy do zgłaszania posterów i artykułów dotyczących także pozostałych wyzwań zarządzania w sporcie.

Podczas konferencji czekają na Państwa prelekcje praktyków oraz sesja posterowa, na której będą prezentowane prace uczestników. Organizatorzy zaplanowali konkurs na najlepszy poster MOS 2023 (wybierany przez kapitułę konkursu oraz uczestników konferencji).

Uczestników czynnych zachęcamy do nadsyłania prac i artykułów zawierających opisy przypadków, jednak akceptujemy również typowe artykuły naukowe.

Gdzie:

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

Kiedy:

19 kwietnia 2023

Koszt:

Bezpłatnie (czynny oraz bierny udział, a także publikacja artykułu w e-monografii)

Rejestracja:

Uczestnicy czynni (autorzy posterów): wysyłając do 31 marca abstrakt zgłoszeniowy na adres www.konferencja.kzt@uj.edu.pl (formularz zgłoszeniowy poniżej)

Strona: https://przedsiebiorczosc.uj.edu.pl/mos-2023