Seminarium: Ekonomia feministyczna w Polsce - badania, analizy, debata - 11.10.2024

Pierwszy polski zjazd ekonomistek feministycznych to wspaniała okazja do integracji środowiska, która w dłuższej perspektywie może zaowocować współpracą przy pozyskiwaniu grantów, prowadzeniem wspólnych badań, a także z uwagi na wymianę kontaktów i doświadczeń – umiędzynarodowieniem prac naukowych prowadzonych przez polskie badaczki.

Zapraszamy do udziału wszystkie osoby, które prowadzą badania w nurcie ekonomii feministycznej.

Data: 11.10.2024

Czas rozpoczęcia: 9:00

Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. prof. St. Łojasiewicza 4, sala 0.228 (Sala konferencyjna Dziekanatu WZiKS)

Organizator: dr hab. Zofia Łapniewska i dr hab. Anna Zachorowska-Mazurkiewicz, prof. UJ

Kontakt: z.lapniewska@uj.edu.pl lub anna.zachorowska@uj.edu.pl

Witryna internetowa wydarzenia

Wywiad z rektorem elektem UJ prof. Piotrem Jedynakiem

Posiedzenie Kapituły Nagrody im. Alicji Helman - 6 czerwca 2024 r.

Już 3 czerwca rusza rekrutacja na nowy kierunek prowadzony w ramach studiów podyplomowych: Public Relations and Brand Management (PR&BM)

Dzień Kreatywności Uniwersytetu Jagiellońskiego