Rekrutacją do Programu MOST na semestr zimowy lub cały rok akademicki 2024/2025

Oferty Programu Mobilności Studentów i Doktorantów MOST na kilkuset kierunków i specjalności w ponad 20 polskich uczelniach wyższych.

Rekrutacja trwa od 15 kwietnia do 15 maja 2024
więcej o Rekrutacją do Programu MOST na semestr zimowy lub cały rok akademicki 2024/2025
Seminarium: Ekonomia feministyczna w Polsce - badania, analizy, debata

Pierwszy polski zjazd ekonomistek feministycznych to wspaniała okazja do integracji środowiska, która w dłuższej perspektywie może zaowocować współpracą przy pozyskiwaniu grantów, prowadzeniem wspólnych badań, a także z uwagi na wymianę kontaktów i doświadczeń – umiędzynarodowieniem prac naukowych prowadzonych przez polskie badaczki.
więcej o Seminarium: Ekonomia feministyczna w Polsce - badania, analizy, debata
Targi Pracy UJ - edycja wiosna 2024

Już 9 kwietnia spotkamy się podczas wiosennej edycji Targów Pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim. Tym razem wydarzenie przyjmie formułę stacjonarną - zapraszamy do Auditorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 33) w godzinach 10:00-15:00. Na uczestników czekać będzie blisko 40 wystawców - w tym pracodawcy, których gościć na naszej Uczelni będziemy po raz pierwszy raz. Oprócz spotkania z pracodawcami będzie również możliwość konsultacji CV, zasięgnięcia informacji o wyjazdach w ramach Programu Erasmus+, a także wzięcia udziału w prezentacjach przygotowanych przez firmy i instytucje.
więcej o Targi Pracy UJ - edycja wiosna 2024
Pierwsze Międzyuczelniane Warsztaty z Ekonomii Matematycznej

W dniach 19-20 kwietnia 2024 odbędą się Międzyuczelniane Warsztaty z Ekonomii Matematycznej, które współorganizuje Katedra Ekonomii Matematycznej UJ.
więcej o Pierwsze Międzyuczelniane Warsztaty z Ekonomii Matematycznej

Instytut Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego ma przyjemność zaprosić Państwa na XIII Międzynarodową Konferencję Naukową TURYSTYKA W NAUKACH SPOŁECZNYCH 2024. Edycja ta, o podtytule „Nowe technologie w nowej rzeczywistości”, będzie szczególna - 25-lecie powstania naszego Instytutu.
więcej o XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Turystyka w Naukach Społecznych" (edycja 2024)
Środowisko informacyjne tłumacza

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA
„ŚRODOWISKO INFORMACYJNE TŁUMACZA”
8-9 marca 2024 roku
online, MS Teams

więcej o Środowisko informacyjne tłumacza
Dzień Otwarty UJ

22 marca odbędzie się stacjonarny Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zapraszamy od godz. 9.00 do godz.15.00 do Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie.
więcej o Dzień Otwarty UJ
Zgłaszanie nominacji do Nagrody im. Alicji Helman za 2023 rok

więcej o Zgłaszanie nominacji do Nagrody im. Alicji Helman za 2023 rok
XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Turystyka w Naukach Społecznych"

Głównym tematem konferencji pozostaje analiza rynku turystycznego w Polsce i za granicą. Dodatkowym celem będzie zgłębienie aspektów wykorzystania nowoczesnych technologii w sektorze turystycznym, ze szczególnym uwzględnieniem nowych możliwości po pandemii COVID-19. Podczas konferencji zostanie zorganizowana też hybrydowa sesja z cyklu międzynarodowych spotkań Tourism Cafe Lab, w kooperacji z Euro-Asia Tourism Study Association.
Przedstawicielki WZKiS w Komitecie Nauk o Kulturze PAN

W Komitecie Nauk o Kulturze PAN nasz Wydział reprezentują :

dr hab. Anna Nacher, prof. UJ
dr hab. Magdalena Zdrodowska, prof. UJ