Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

News

events, conferences, dean's messages

Web Content Display Web Content Display

Jagiellonian University and Kraków - promotional video

Web Content Display Web Content Display

Nagrodę "Pomocna dłoń" odebrała w tym roku mgr Joanna Klinger-Krizar z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

Nagrodę "Pomocna dłoń" odebrała w tym roku mgr Joanna Klinger-Krizar z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

17 czerwca 2021 r. na gali IX edycji Laudacji Studenckich ogłoszono nazwiska laureatów nagród studenckich - nagród przyznawanych przez studentów UJ pracownikom dydaktycznym i administracyjnym naszej uczelni, którzy szczególnie przyczynili się w rozwój uniwersytetu i wspierali młode pokolenie społeczności akademickiej.

Laudacje przyznawane są w trzech kategoriach

Od 2013 roku wręczane są nagrody "Mentor studenta" (dla pracownika dydaktycznego) oraz "Pomocna dłoń" (dla pracownika administracyjnego), o zdobyciu których decyduje liczba oddanych w plebiscycie głosów, a także Laudacja Honorowa - zwycięzcą w tym przypadku zostaje osoba wskazana przez kapitułę nagrody.

Nagrodę "Pomocna dłoń", będącą wyrazem wdzięczności za wyrozumiałość i pomoc okazywaną studentom w ich indywidualnych sprawach, przyznawaną osobie, która w swojej codziennej pracy wykazuje postawę prostudencką odebrała w tym roku mgr Joanna Klinger-Krizar z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

"Mentor studenta" otrzymał prof. dr hab. Włodzimierz Wróbel kierownik Katedry Prawa Karnego UJ.

Laudacją Honorową nagrodzona została pani dr Katarzyna Smoter z Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego.
 

17 czerwca 2021 r. na gali IX edycji Laudacji Studenckich ogłoszono nazwiska laureatów nagród studenckich - nagród przyznawanych przez studentów UJ pracownikom dydaktycznym i administracyjnym naszej uczelni, którzy szczególnie przyczynili się w rozwój uniwersytetu i wspierali młode pokolenie społeczności akademickiej. 17 czerwca 2021 r. na gali IX edycji Laudacji Studenckich ogłoszono nazwiska laureatów nagród studenckich - nagród przyznawanych przez studentów UJ pracownikom dydaktycznym i administracyjnym naszej uczelni, którzy szczególnie przyczynili się w rozwój uniwersytetu i wspierali młode pokolenie społeczności akademickiej.