Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

News

Archive

Web Content Display Web Content Display

Wolontariat - organizacja konferencji „Badania publiczności w instytucjach kultury”

Wolontariat - organizacja konferencji „Badania publiczności w instytucjach kultury”

Instytut Kultury UJ w dnia 11-12 kwietnia organizuje konferencję „Badania publiczności w instytucjach kultury”. Poszukujemy wolontariuszy, chcących pomóc nam w działaniach organizacyjnych.
Zakres obowiązków obejmowałby m.in. pomoc na dwa dni przed konferencją w przygotowaniu materiałów konferencyjnych oraz pomieszczeń, a w trakcie wydarzenia: obsługę punktu recepcji konferencji i szatni, pomoc techniczną w salach plenarnych oraz dokumentację fotograficzną wydarzenia.

Pomagając nam zyskasz:
  • możliwość poznania nowych ludzi, nawiązania relacji w środowisku pracowników instytucji kultury z całego kraju oraz pracowników naukowych;
  • możliwość rozwinięcia kompetencji społecznych: komunikacji, współpracy i rozwiązywania problemów, asertywności;
  • doświadczenie w przygotowaniu dużego wydarzenia.

Gwarantujemy: pracę w zgranej grupie, gadżety konferencyjne, catering, możliwość udziału w wieczornym bankiecie, zwolnienie z zajęć w naszym Instytucie, pisemne podziękowanie za pomoc :)

Jeśli jesteś zainteresowana/y dołącz do nas przesyłając zgłoszenie poprzez poniższy formularz:

Na zgłoszenia czekamy do 15 marca. W przypadku dużej liczby zgłoszeń, zastrzegamy sobie możliwość dokonania wyboru wolontariuszy na podstawie krótkiego opisu, który dotyczy motywacji zgłaszającej się osoby oraz wskazanej dostępności.

Gdybyś miał/a dodatkowe pytania, pisz na adres: anna.pluszynska@uj.edu.pl