Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

For employees

Archive

Web Content Display Web Content Display

Archiwum Komunikatów dla pracowników

Wydziałowy Samorząd Studentów

12.07.2012
Wydziałowy Samorząd Studentów Zarządzania i Komunikacji Społecznej serdecznie zachęca wszystkich studentów do udziału w życiu Wydziału! Jak nas znaleźć? na Kampusie: pokój 1.311 mailowo: samorzad.ziks@gmail.com na facebook'u: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Read More o Wydziałowy Samorząd Studentów

Staże badawcze dla młodych doktorów

17.07.2012
STAŻE BADAWCZE DLA MŁODYCH DOKTORÓW W ramach realizowanego na Uniwersytecie Jagiellońskim projektu Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie „Społeczeństwo – Technologie – Środowisko" prowadzony jest nabór na 15 staży dla młodych doktorów. Są one przyznawane na okres 2 lat osobom, które obroniły pracę doktorską nie wcześniej niż 2 lata przed terminem naboru. Stażysta jest zatrudniany na Uniwersytecie Jagiellońskim na zasadzie umowy o pracę na czas określony na stanowisku asystenta naukowego. Termin składania ofert: od 21 do 30 listopada 2011 r.
Read More o Staże badawcze dla młodych doktorów

Rekrutacja na studia podyplomowe

22.02.2012
Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej: "Fotografia Dziennikarska, "Środowiskowe podyplomowe studium dziennikarstwa i komunikacji medialnej", "Realizacja Telewizyjna"; Instytut Psychologii Stosowanej we współpracy z Instytutem Ekspertyz Sądowych: "Psychologia sądowa"
Read More o Rekrutacja na studia podyplomowe

zmieniony-uklad-komunikacyjny

17.03.2015
Od 03.11.2011 wylot z ul. Łojasiewicza na ul. Grota-Roweckiego będzie zamknięty. Zmieniony układ komunikacyjny ma obowiązywać trzy tygodnie. Kierowcy, którzy chcą dojechać w pobliże znajdujących się w tym miejscu budynków Uniwersytetu Jagiellońskiego, będą musieli przejechać ul. Gronostajową i dalej ul. Poletkową do ul. Łojasiewicza.
Read More o zmieniony-uklad-komunikacyjny

Czy Chiny uratują rozchwianą gospodarkę Europy?

17.03.2015
Studenckie Towarzystwo Ekonomiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Koło Naukowe STRATEG zapraszają na spotkanie z Prof. dr hab. Barbarą Liberską na temat "Czy Chiny uratują rozchwianą gospodarkę Europy?" Spotkanie odbędzie się 26.10.2011r. (środa) o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej przy Dziekanacie WZiKS.
Read More o Czy Chiny uratują rozchwianą gospodarkę Europy?