Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Conferences

Web Content Display Web Content Display

Conference list

Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania

11.02.2020
UWAGA!
W związku ze stanowiskiem Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa z dnia 2 marca 2020 roku i zaleceniem, aby wszystkie konferencje naukowe zostały przeniesione na inny termin, informujemy, że konferencja Dialog, współpraca, profesjonalizm: wyzwania zostaje przesunięta z 2-3 kwietnia 2020 na 10-11 września 2020.

Będziemy informować o wszystkich decyzjach na stronie ISP UJ.
Tegoroczna konferencja będzie miała nowatorską formułę. Kolejne sesje tematyczne odbędą się w różnych przestrzeniach publicznych w Krakowie. Po krótkim wprowadzeniu będziemy rozmawiać na temat możliwości rozwiązań wzmacniających dobrostan człowieka w kontekście instytucji edukacyjnych. Każda sesja kończyć się będzie uzgodnieniem stanowiska w danej sprawie.
Read More o Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania

VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”

11.02.2020
Koło Naukowe Managerów Sportu UJ ma zaszczyt już po raz siódmy zaprosić Państwa na konferencję poświęconą zagadnieniom zarządzania w sporcie. Konferencja jest adresowana do wszystkich pasjonatów szeroko rozumianej branży sportowej. Motywem przewodnim tegorocznej konferencji są innowacje na rynku sportowym.

ZE WZGLĘDU NA ZAGROŻENIE KORONOWIRUSEM I ZARZĄDZENIE WŁADZ REKTORSKICH UJ KONFERENCJA ZOSTAJE PRZEŁOŻONA NA TERMIN PÓŹNIEJSZY (ZE WSKAZANIEM NA MAJ)
Read More o VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”

Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT

10.01.2020
UJ odwołuje wydarzenia z powodu zagrożenia koronawirusem

Managing Organizations in a Digital Age
Konferencja z okazji Jubileuszu 45-lecia pracy naukowej Prof. dr hab. Małgorzaty Bednarczyk oraz 20-lecia Instytutu Przedsiębiorczości UJ
Read More o Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT

Web Content Display Web Content Display

20181017

Samorząd Studentów UJ i Piwnica Kołłątajowska mają przyjemności zaprosić wszystkich studentów (i nie tylko) na I Targi Aktywności Studenckiej UJ!

Date: 17.10.2018
Samorząd Studentów UJ i Piwnica Kołłątajowska mają przyjemności zaprosić wszystkich studentów (i nie tylko) na I Targi Aktywności Studenckiej UJ!

Jedno z największych wydarzeń studenckich organizowanych w nadchodzącym roku akademickim! Ponad 50 partnerów biznesowych i wystawców. Fundacje, Stowarzyszenia, Organizacje Studenckie w jednym miejscu! A o czym mowa?!

Jako Samorząd staramy się uświadamiać studentom krakowskich uczelni istotę podejmowania aktywności rozwojowych, naukowych, sportowych, społecznych, artystycznych, przedsiębiorczych, a także uświadamiać jak ważny jest rozwój i zdobywanie doświadczenia jeszcze w trasie trwania studiów. Pokazujemy, że praktyki to nie tylko przymus, ale również szansa!

Żeby ułatwić realizację wszystkich postawionych sobie przez Samorząd zadań i wyzwań powstała Piwnica Kołłątajowska - projekt edukacyjny, w ramach którego organizowane są szkolenia i warsztaty, a których celem jest podnoszenie kompetencji miękkich. W ramach projektu organizowane są prelekcje i spotkania z młodymi przedsiębiorcami oraz startupowcami.

Ogromne zainteresowanie studentów, chęć rozwoju, doskonalenia umiejętności i nabywania doświadczenia skłoniło nas do organizacji I Targów Aktywności Studenckiej! Robimy to dla Was! Chcemy ułatwić wam zdobycie praktyk, pracy czy wolontariatu. Pokazać, że rynek pracy nie jest taki zły jak go malują! :)

Chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie? Może szukasz praktyk? Chcesz dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat branży, którą docelowo się zajmujesz lub poszukujesz takiej w której będziesz naprawdę dobry?

PRZYJDŹ! ZOBACZ! POROZMAWIAJ!
CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

W programie:
- Panele dyskusyjne
- Spotkania ze startupowcami
- Czynne od 10.00-15.30 stoiska wszystkich partnerów, fundacji, organizacji i kół naukowych
- strefa studencka
- strefa networkingu
- A także…. Spotkanie z GOŚCIEM SPECJALNYM! :D

Już 17.10. 2018 roku w Auditorum Maximum!
Szczegółowy program wydarzenia już wkrótce!
Stay tuned!

Oferty dotyczące współpracy prosimy kierować na adres
piwnica.kollatajowska@gmail.com