Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Konferencje

archiwum

Web Content Display Web Content Display

Archiwum Konferencji

Konferencja Event Management

02.06.2015
13 maja 2011 roku w sali 0.105 w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej na ul. Prof. S. Łojasiewicza 4 w Krakowie, odbędzie się konferencja Event Management – między teorią a praktyką organizowana przez Koło Naukowe MERITUM UJ działające w Instytucie Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Read More o Konferencja Event Management

Co z tą zieloną wyspą?

02.06.2015
Studenckie Towarzystwo Ekonomiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na wykład pt. "Co z tą zieloną wyspą?", który poprowadzi prof. dr hab. Jerzy Hausner z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Spotkanie odbędzie się 17.03.2011r. (czwartek) o godzinie 14:00 w sali 0.103. Serdecznie zapraszamy!
Read More o Co z tą zieloną wyspą?

Zarządzanie przedsiębiorstwem w warunkach globalnego kryzysu finansowego

02.06.2015
Koło Naukowe Strateg i Studenckie Towarzystwo Ekonomiczne UJ Instytutu Ekonomii i Zarządzania UJ zapraszają na konferencję "Zarządzanie przedsiębiorstwem w warunkach globalnego kryzysu finansowego"
Read More o Zarządzanie przedsiębiorstwem w warunkach globalnego kryzysu finansowego

Procesy dostosowawcze na rynku pracy w czasie kryzysu w krajach Grupy Wyszehradzkiej

02.06.2015
Dziekan Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z Samorządem WZIKS zapraszają na wykład pt. "Procesy dostosowawcze na rynku pracy w czasie kryzysu w krajach Grupy Wyszehradzkiej", który zostanie poprowadzony przez Prof. zw. dr hab. Eugeniusz Kwiatkowski z Uniwersytetu Łódzkiego. Wykład odbędzie się 16.03.2011r.(środa) o godzinie 13:00 w sali 0.102. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Read More o Procesy dostosowawcze na rynku pracy w czasie kryzysu w krajach Grupy Wyszehradzkiej

Seminarium Bariery i skutki wdrażania innowacji w organizacjach sektora kultury

02.06.2015
21 marca 2011 r., w godz. 10.00-13.30, w sali konferencyjnej Instytut Spraw Publicznych UJ, z inicjatywy Pani prof. dr hab. Grażyny Prawelskiej-Skrzypek – odbędzie się seminarium z cyklu: Nauka-Praktyka r. pod tytułem "Bariery i skutki wdrażania innowacji w organizacjach sektora kultury". Partnerem Katedry Metod i Technik Zarządzania w Sektorze Publicznym jest Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji - reprezentujący praktykę. Najciekawsze wystąpienia, przygotowane w formie artykułów naukowych, Instytut zamierza wydać w Zeszytach Naukowych "Zarządzanie publiczne" lub w E-Monografiach ISP UJ.
Read More o Seminarium Bariery i skutki wdrażania innowacji w organizacjach sektora kultury