Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Student Mobility

Erasmus+

Web Content Display Web Content Display

Program Erasmus - studenci wyjeżdżający

Dział Międzynarodowej Wymiany Studenckiej | Wyjeżdżający studenci | Erasmus+Szanowni Państwo,
Studenci Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej:

W ostatnich dniach stycznia i pierwszych dniach lutego br., Jednostki naszego Wydziału rozpoczynają rekrutację do programu Erasmus+. W ramach tego programu mają Państwo możliwość zrealizowania części studiów w uczelni partnerskiej za granicą. Jest to dla Państwa niepowtarzalna okazja aby:

  1. rozwinąć i udoskonalić kompetencje językowe,
  2. odnaleźć się w innej kulturze, oraz
  3. zwiększyć swoją konkurencyjność na europejskim rynku pracy.

Serdecznie zachęcamy Państwa do aplikowania o wyjazd w swojej Jednostce.
Na stronach internetowych Jednostek znajduje się dokładna informacja dotycząca terminów tegorocznej rekrutacji. Prosimy o zapoznanie się z tymi terminami i przestrzeganie ich.
Wszelkie pytania prosimy kierować do Koordynatorów Erasmus+ w swoich Jednostkach.

Zapraszamy do dołączenia do naszej FB grupy - Erasmus+ UJ wyjazdy/outgoing: https://www.facebook.com/groups/735506573255118/ 
Dzięki temu będziesz mógł skontaktować się z osobami, które były, są lub będą na stypendium programu Erasmus+.

W programie Erasmus+ mogą brać udział studenci wszystkich kierunków studiów prowadzonych na Wydziale oraz studenci studiów doktoranckich.

Rekrutacja na program Erasmus+ studia odbywa się wyłącznie poprzez system USOSweb. Aby wziąć udział w rekrutacji należy zalogować się do systemu USOSweb a następnie wejść w zakładkę Wymiana studencka i złożyć wniosek.

 

Więcej: https://erasmus.uj.edu.pl/outgoing/ka103

 

 

Przyjazdy/Incoming

INSTITUTES/ DEPARTMENTS COORDINATORS E-MAIL
Institute of Journalism, Media and Social Communication dr Magdalena Hodalska magdalena.hodalska@uj.edu.pl
Institute of Economics, Finance and Management mgr Wojciech Sadkowski wojciech.sadkowski@uj.edu.pl
Institute of Culture dr Marta Materska - Samek m.materska-samek@uj.edu.pl
Institute of Entrepreneurship dr Marta Najda - Janoszka marta.najda-janoszka@uj.edu.pl
Institute of Applied Psychology mgr Jolanta Starosta jolanta.starosta@uj.edu.pl
mgr Kaja Hołubowska kaja.holubowska@uj.edu.pl
Institute of Public Affairs dr Agnieszka Kamińska akaminska@uj.edu.pl
Institute of Information Studies dr Monika Krakowska monika.krakowska@uj.edu.pl
Institute of Audiovisual Arts dr Marta Stańczyk marta1.stanczyk@uj.edu.pl
Chair in Computational Linguistics dr Anna Folta - Rusin anna.folta@uj.edu.pl

Jednostki WZiKS elektroniczną rekrutację do programu Erasmus+ prowadzą poprzez moduł WYMIANY STUDENCKIEJ w systemie USOSweb.

Moduł ten spełnia dwa podstawowe zadania: służy do organizowania poprzez system USOSweb rekrutacji na wyjazdy w ramach programów współpracy międzynarodowej, jak również ma ułatwić koordynatorom zarządzanie przyznanymi wyjazdami.

Dostęp do modułu WYMIANY STUDENCKIEJ studenci uzyskują po zalogowaniu do systemu USOSweb i wybraniu odnośnika Dla Studentów z menu głównego, a następnie odnośnika Wymiana studencka z panelu po lewej stronie.

W sposób szczegółowy wszystkie funkcje modułu wymiany studenckiej dla koordynatorów i studentów opisuje dokument zamieszczony na stronie http://usosownia.uj.edu.pl/usosweb-wymiana-studencka

UWAGA: Listy zakwalifikowanych studentów i doktorantów na program Erasmus+ wyjazdy na studia w bieżącym roku akademickim są  przekazywane przez koordynatorów do Działu Międzynarodowej Wymiany Studenckiej.

Student przed wyjazdem na uczelnię zagraniczną musi ustalić program zajęć, tj. Learning Agreement (LA), który będzie realizował podczas pobytu na tej uczelni. Decyzję LA studenci wypełniają w systemie USOSweb w module „wymiana studencka" poprzez odnośnik „program zajęć".

Aktualna oferta uczelni przeznaczona dla Ciebie znajduje się w systemie USOSweb w zakładce wymiana studencka. 

Listę wszystkich uczelni współpracujących z poszczególnymi wydziałami/instytutami znajduje się tutaj 

Read More o