Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Events

Web Content Display Web Content Display

20200113

Ocena Zajęć Dydaktycznych

Date: 13.01.2020 - 24.02.2020
Organiser: Biuro Doskonalenia Kompetencji, Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ
Ocena Zajęć Dydaktycznych

Zachęcamy wszystkich studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych do udziału w badaniu. Dzięki informacjom płynącym z ankiet, w szczególności opiniom na temat mocnych i słabych stron prowadzonych zajęć, wykładowcy mogą doskonalić swoją pracę, a władze poszczególnych jednostek decydować o modyfikacjach programów studiów. Zimowa edycja akcji trwa do 24 lutego 2020 r.

Oceny uczestników zajęć stanowią istotny element analizy własnej pracy nauczycieli akademickich oraz ich okresowej oceny, służą monitorowaniu jakości prowadzonych na uczelni zajęć dydaktycznych i analizie oferty dydaktycznej jednostek. Wyniki badania dostępne są po zakończeniu każdej edycji OZD dla prowadzących zajęcia, a także dla pełnomocników dziekanów ds. (ewaluacji) jakości kształcenia oraz władz jednostek. Najwyżej ocenieni pracownicy wskazywani są przez przełożonych do nagrody za wysoką jakość pracy dydaktycznej. Lista nagrodzonych w poprzednim roku akademickim znajduje się na stronie: jakosc.uj.edu.pl/wyroznienia-dyd.

Badanie OZD jest realizowane za pośrednictwem indywidualnego konta USOSweb (www.usosweb.uj.edu.pl), na którym widnieje lista ankiet dostępnych dla danego studenta/doktoranta/słuchacza.

Ankiety dostępne są także w aplikacji Mobilny USOS UJ, którą można pobrać za pośrednictwem Google Play i App Store.

Udział w akcji daje gwarancję pełnej anonimowości, mimo że wypełnienie kwestionariusza wymaga zalogowania na konto uniwersyteckie.