Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista komunikatów dla pracowników

UCHWAŁA nr.3 WYDZIAŁOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO z 26 lutego 2020 roku.

w sprawie: ustalenia kalendarza czynności wyborczych na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ
więcej o UCHWAŁA nr.3 WYDZIAŁOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO z 26 lutego 2020 roku.

Komunikat Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej z dnia 12 marca 2020 r.

w sprawie: zasad obsługi studentów w celu przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2
więcej o Komunikat Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej z dnia 12 marca 2020 r.

KOMUNIKAT Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego z 11 marca 2020 r.

w sprawie: zasad regulujących tryb dostosowania zajęć do formy zdalnej ich prowadzenia w celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2
więcej o KOMUNIKAT Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego z 11 marca 2020 r.

Komunikat Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej z dnia 10 marca 2020 r.

uzupełnienie Zarządzenia nr 24 z dnia 10.03.2020r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Komunikat Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej z dnia 10 marca 2020 r.

Zawiadomienie o zebraniu wyborczym z okręgu X, obwód nr 2 nauczycieli akademickich nieposiadających tytułu naukowego lub stopnia naukowego doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Zarządzenia i Komunikacji Społecznej w celu wyborów do Kolegium Elektorów

Zwołuję na dzień 26 lutego 2020r. (środa) o godz. 11.30 w sali 0.102 Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej zebranie wyborcze nauczycieli akademickich nieposiadających tytułu naukowego lub stopnia naukowego doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Zarządzenia i Komunikacji Społecznej w celu wyborów do Kolegium Elektorów (§31 ust. 2 Statutu UJ). Proszę o czynny udział w zebraniu.
więcej o Zawiadomienie o zebraniu wyborczym z okręgu X, obwód nr 2 nauczycieli akademickich nieposiadających tytułu naukowego lub stopnia naukowego doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Zarządzenia i Komunikacji Społecznej w celu wyborów do Kolegium Elektorów