Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Komunikaty Dziekanatu

archiwum

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20180918

Dni Zero - 18-23 września 2018

Data: 18.09.2018 - 23.09.2018
Organizator: Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego
Dni Zero - 18-23 września 2018

Chęć zapoznania nowo przyjętych studentów z Uniwersytetem Jagiellońskim i Krakowem to główna idea przyświecająca organizatorowi wydarzenia – Samorządowi Studentów UJ. Dni Zero to aż sześć niepowtarzalnych dni, podczas których możecie poznać bliżej swój Uniwersytet, przyszłych kolegów i koleżanki oraz miasto, w którym zamieszkacie już od października.

Podczas Dni Zero przekazujemy Wam zarówno podstawowe informacje o studiowaniu (prawa i obowiązki studenta, pomoc materialna, obsługa USOSweb), jak i porady bardziej praktyczne, związane z życiem studenckim. Wskazujemy miejsca, w które warto wybrać się ze znajomymi (np. kluby, kina, teatry), przedstawiamy wydziały, na których rozpoczniecie swoją przygodę ze studiowaniem, a nawet zapraszamy do przeżycia pierwszego wykładu.

Dni Zero to niecodzienna okazja na bliższe zapoznanie się z Krakowem i jego okolicami nie tylko od strony turystycznej, ale także dzięki zaplanowanej grze miejskiej. Ponadto, aby nie znudzić się Grodem Kraka, zabierzemy Was w podróż do miejscowości u podnóża Tatr! Wieczorami natomiast warto wybrać się na zorganizowane z myślą o Was imprezy studenckie.

Ale to nie wszystko! Program wypełniony jest po brzegi różnymi atrakcjami, których nie sposób wymienić jednym tchem. Właśnie dlatego zachęcamy Was do obserwowania zarówno wydarzenia, jak i fanpage’a Dni Zero UJ na Facebooku.

Szczegółowe informacje uzyskacie na oficjalnym profilu Dni Zero w serwisie Facebook.