Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencje

archiwum

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Archiwum Konferencji

Wykład otwarty - PRZEMYSŁ MOTORYZACYJNY RYNKÓW WSCHODZĄCYCH

21.10.2014
Studenckie Towarzystwo Ekonomiczne UJ oraz Koło Naukowe STRATEG serdecznie zapraszają na wykład otwarty PRZEMYSŁ MOTORYZACYJNY RYNKÓW WSCHODZĄCYCH DOGANIA PRODUCENTÓW ŚWIATOWYCH Gość: dr Piotr Łasak Czas: 29.11.2011 r. (wt.) o godzinie18:00 Miejsce: sala konferencyjna Instytutu Ekonomii i Zarządzania UJ
więcej o Wykład otwarty - PRZEMYSŁ MOTORYZACYJNY RYNKÓW WSCHODZĄCYCH

StudiUJ za granicą!

21.10.2014
Studenci, którzy planują wyjazd zagraniczny lub chcą studiować na stypendium za granicą będą mogli dowiedzieć się dokąd mogą wyjechać, gdzie szukać stypendiów i jak się przygotować już 8 grudnia. W tym dniu w Krakowie odbędą się Targi Międzynarodowej Mobilności Studenckiej organizowane przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o StudiUJ za granicą!

Konferencja studencka „Od hałdy do kultury, czyli rola rewitalizacji w aktywności kulturalnej na terenach poprzemysłowych"

30.03.2015
Studencka konferencja „Od hałdy do kultury" organizowana jest przez Koło Naukowe Meritum działające od 2003r. przy Instytucie Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. 1 grudnia 2011r. Kampus Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. prof. S. Łojasiewicza 4, 30-348 Kraków
więcej o Konferencja studencka „Od hałdy do kultury, czyli rola rewitalizacji w aktywności kulturalnej na terenach poprzemysłowych"

MANAGEMENT & CROSS-CULTURAL COMMUNICATION

21.10.2014
Szanowni Państwo, Z ogromną przyjemnością zapraszamy na piątą konferencję "Zarządzanie Międzykulturowe", która odbędzie się w dniach 18 listopada 2011 w Łodzi, 19 listopada 2011 w Krakowie oraz 21 listopada we Wrocławiu. Jej organizatorami są Clark University w Worcester, USA, Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi oraz Instytut Spraw Publicznych UJ, Kraków i Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu.
więcej o MANAGEMENT & CROSS-CULTURAL COMMUNICATION

Interdyscyplinarna konferencja "Człowiek zalogowany" 13-15 stycznia 2012

30.03.2015
"Człowiek zalogowany" to interdyscyplinarna konferencja, organizowana przez Instytut Psychologii Stosowanej UJ oraz Instytut Informatyki UJ. Mamy nadzieję, ze stanie się okazją do wymiany doświadczeń między naukowcami zajmującymi się badaniem funkcjonowania człowieka w Internecie oraz miejscem spotkania ludzi zainteresowanych tym tematem.
więcej o Interdyscyplinarna konferencja "Człowiek zalogowany" 13-15 stycznia 2012