Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencje

archiwum

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Archiwum Konferencji

Seminarium Bariery i skutki wdrażania innowacji w organizacjach sektora kultury

02.06.2015
21 marca 2011 r., w godz. 10.00-13.30, w sali konferencyjnej Instytut Spraw Publicznych UJ, z inicjatywy Pani prof. dr hab. Grażyny Prawelskiej-Skrzypek – odbędzie się seminarium z cyklu: Nauka-Praktyka r. pod tytułem "Bariery i skutki wdrażania innowacji w organizacjach sektora kultury". Partnerem Katedry Metod i Technik Zarządzania w Sektorze Publicznym jest Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji - reprezentujący praktykę. Najciekawsze wystąpienia, przygotowane w formie artykułów naukowych, Instytut zamierza wydać w Zeszytach Naukowych "Zarządzanie publiczne" lub w E-Monografiach ISP UJ.
więcej o Seminarium Bariery i skutki wdrażania innowacji w organizacjach sektora kultury

Międzynarodowa Konferencja Naukowa

02.06.2015
Międzynarodowa Konferencja Naukowa INNOWACYJNOŚĆ WE WSPÓŁCZESNYM ZARZĄDZANIU Kraków - Zakopane, 8-10 marca 2011 r. Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ zaprasza do udziału w konferencji naukowej poświęconej innowacyjności we współczesnym zarządzaniu. Zaproszenie kierujemy do zainteresowanych ze wszystkich środowisk naukowych, zarówno osób prowadzących lub planujących badania, jak i realizujących zajęcia dydaktyczne w ramach dyscypliny nauki o zarządzaniu. Bardzo mile widziani będą przedstawiciele praktyki zarządzania organizacjami biznesowymi, publicznymi i obywatelskimi.
więcej o Międzynarodowa Konferencja Naukowa

konferencja-naukowa-iinib-uj

21.10.2014
Konferencja naukowa IINiB UJ Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do Krakowa w dniach 6-7 czerwca 2011 r. na międzynarodową konferencję naukową: Jak kształcić studentów informacji naukowej i bibliotekoznawstwa (INIB)? Programy studiów a rynek pracy i rozwój nauki 7-8 czerwca 2011 r.
więcej o konferencja-naukowa-iinib-uj