Tydzień Jakości Kształcenia 2-6 grudnia 2013

Termin: 02.12.2013
Miejsce: Sale wykładowe Auditorium Maximum UJ, poziom -1 na Wydziale ZiKS
Organizator: Sekcja Analiz Jakości Kształceniam, Samorząd Studentów UJ, Towarzystwo Doktorantów UJ, Koło Naukowe "Strateg", koordynatorzy lokalni na wydziałach
Witryna internetowa: www.tjk.uj.edu.pl

Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) na UJ to wydarzenie, adresowane do wszystkich członków społeczności UJ. Jego celem jest zwiększenie świadomości podejmowanych działań na rzecz podnoszenia jakości kształcenia. W czasie tego tygodnia promujemy zaangażowanie, otwartość, transparentność, współpracę i wymianę doświadczeń. Chcielibyśmy, aby to był czas dyskusji i wsparcia. Pierwsza edycja TJK odbyła się w 2012 roku. Będzie się odbywać w każdym roku akademickim, w ostatnim tygodniu listopada lub na początku grudnia. W tym roku TJK będzie miał charakter warsztatowy. Stawiamy na rozwiązywanie konkretnych problemów, tworzymy forum wymiany dobrych praktyk.

Tydzień Jakości Kształcenia na naszym Wydziale odbędzie się w dniach 3-6 grudnia 2013.

W programie liczne imprezy (szczegółowy program) z atrakcjami.

Organizatorzy, to znaczy Pan dr hab. Tadeusz M. Ostrowski, Pełnomocnik Dziekana ds. ewaluacji jakości kształcenia oraz Wydziałowa Rada Samorządu Studentów, z Przewodniczącą, Panią Katarzyną Przygodzką polecają szczególnej uwadze konkursy z nagrodami, plebiscyt na dobrego dydaktyka oraz dyskusję panelową, na temat ankiet studenckich: "Ankiety pod lupą".

Tegoroczna edycja odbędzie się w dn. 2-6 grudnia 2013 r. Sprawdź szczegółowy program na ten rok!

Data opublikowania: 26.11.2013
Osoba publikująca: Wiesław Bracha