Nauka i badania - konferencje, spotkania, warsztaty ...

więcej o Informacje o zebraniach wyborczych w celu przeprowadzenia wyborów członków rad dyscyplin
MLSS<sup>N</sup> 2022

MLSSN 2022

MLSSN 2022 to letnia szkoła oferująca wprowadzenie do wielu nowoczesnych tematów z zakresu uczenia maszynowego, widzenia komputerowego i neuronauki obliczeniowej. W wydarzeniu będą uczestniczyć uznani na całym świecie naukowcy, którzy z entuzjazmem będą rozmawiać o swoich badaniach. Celem organizatorów szkoły jest zapewnienie wyjątkowej okazji do uczenia się i nawiązywania kontaktu z czołowymi ekspertami w malowniczej scenerii historycznego miasta Krakowa.
więcej o MLSSN 2022
Rektorski Fundusz Rozwoju Dydaktyki Ars Docendi - nabór wniosków

Szanowni Państwo,

w imieniu prof. dra hab. Armena Edigariana - Prorektora UJ ds. dydaktyki uprzejmie informujemy, iż 14 kwietnia br. rozpocznie się nabór wniosków o dofinansowanie z Rektorskiego Funduszu Rozwoju Dydaktyki Ars Docendi.
więcej o Rektorski Fundusz Rozwoju Dydaktyki Ars Docendi - nabór wniosków
Badania w sektorze kultury. Dostępność.

Zapraszamy na trzecią edycję konferencji poświęconej badaniom w sektorze kultury, która odbędzie się 17-18 listopada 2022 roku. Konferencja organizowana jest przez Zakład Zarządzania Kulturą Instytutu Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Instytutem Badań Organizacji Kultury – IBOK.
więcej o Badania w sektorze kultury. Dostępność.

Theme: Stranger Strangeness and otherness have always accompanied people. Who is the stranger when he or she becomes one of us, what happens when he or she ceases to be the stranger? This call for papers encourages researchers who want to recognize, understand and tame the "stranger", foreign space, places and finally "foreign" organisations.
więcej o Standing Conference on Organisational Symbolism: STRANGER Kraków, 4-6th July 2022