wydarzenia, konferencje, komunikaty dziekanatu i doktorantów

Warto zobaczyć

WZiKS = jeden Wydział, wiele możliwości!

wrzesień 2018

20180928

Małopolska Noc Naukowców 2018

Data: 28.09.2018
Miejsce: Instytut Psychologii Stosowanej UJ, ul. Łojasiewicza 4, 30-348 Kraków
Program Instytytutu Psychologii Stosowanej
Organizator: Dział Promocji UJ
Witryna internetowa wydarzenia: www.nauka.uj.edu.pl/mnn
Małopolska Noc Naukowców 2018

Czy nauka jest tylko dla naukowców? Oczywiście, że nie! To może być pasja, własny rozwój, poznawanie świata i wiedza, która bywa bardzo przydatna na co dzień. Jak co roku, w ostatni piątek września zapraszamy na Noc Naukowców do sal i laboratoriów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Więcej o nauce?! Dołącz do profilu strony. www NAUKA.uj.edu.pl na Facebooku

Relacja z Nocy Naukowców 2017 na UJ

Czy będzie duże zainteresowanie i mnóstwo gości? Pewnie tak, każdego roku odwiedza nas kilkanaście tysięcy osób. I zawsze każdy znajduje coś dla siebie, coś szalenie interesującego, coś o czym nie wiedział, coś o czym myślał, że dzieje się inaczej. Od najmłodszych po seniorów, od fanów humanistyki po zwolenników nauk ścisłych, od zakochanych w Szekspirze po fanów literatury postapokaliptycznej. Rozległe spektrum wiedzy i zainteresowań.

Czy będą świetne pokazy, warsztaty i wykłady? Na pewno! Gwarantujemy! Przejrzyjcie program i wybierzcie coś, co interesuje Was, Wasze dzieci, znajomych i bliskich. Nie zapomnijcie powiadomić krewnych i przyjaciół, że takie fajne wydarzenie odbywa się w Krakowie :)).

Regulamin Małopolskiej Nocy Naukowców na UJ

Program Małopolskiej Nocy Naukowców 2018 na UJ