wydarzenia, konferencje, komunikaty dziekanatu i doktorantów

Warto zobaczyć

WZiKS = jeden Wydział, wiele możliwości!

Spotkanie dotyczące bezpieczeństwa wszystkich studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej - 8 listopada 2018

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy na spotkanie dotyczące bezpieczeństwa wszystkich studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej , które odbędzie się w najbliższy czwartek 08.11 o godz. 09:45 w sali 0.101. Organizatorem spotkania jest Wydział Zarządzania I Komunikacji Społecznej oraz Komenda Miejska Policji w Krakowie. Do współpracy włączył się także Bezpieczny student UJ.

Podczas spotkania policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie odpowiedzą na pytania:

•             Co to jest stalking, cyberstalking, groźby karalne, zniesławienie, znieważenie

•             jak sobie radzić w sytuacji zagrożenia?

•             jak wygląda zgłoszenie sprawy policji?

•             A co, jeśli policja chce czegoś ode mnie? (narkotyki, dopalacze, „spisanie”, „domówka”).

Pani Pełnomocnik Rektora UJ ds. bezpieczeństwa studentów i doktorantów mgr Katarzyna Jurzak przedstawi zagadnienia:

•             co o swoim bezpieczeństwie mówią studenci?

•             co to jest mowa nienawiści, molestowanie seksualne, przemoc

•             jak mogę zareagować, do kogo się zgłosić po pomoc na UJ?

•             co to jest postępowanie wyjaśniające i dyscyplinarne

W drugiej części spotkania będziecie Państwo mieli okazję zadać pytania  (także anonimowe) oraz odegrać scenki rodzajowe.

Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają atrakcyjne gadżety .

Joanna Klinger-Krizar
Koordynator ds. cudzoziemców na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej