wydarzenia, konferencje, komunikaty dziekanatu i doktorantów

Warto zobaczyć

WZiKS = jeden Wydział, wiele możliwości!

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ"

Ogólnopolski konkurs „Zarządzanie informacją", przeznaczony
DLA UCZNIÓW OSTATNIEJ I PRZEDOSTATNIEJ KLASY LICEÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNIKÓW,

Nagrodami są indeksy na studia stacjonarne pierwszego stopnia na kierunku „Zarządzanie informacją", prowadzone przez Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

www.inib.uj.edu.pl/konkurs

Terminy:

Zgłoszenia: do 7 stycznia 2019

16 stycznia 2019 r. (środa) – eliminacje, IINiB, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. Prof. St. Łojasiewicza 4, Kraków (wskazówki dojazdu).

23 stycznia 2019 r. (środa) – drugi etap (finał), IINiB, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. Prof. St. Łojasiewicza 4, Kraków (wskazówki dojazdu). Sala 3.209.

Godziny rozpoczęcia poszczególnych etapów oraz numery sal zostaną podane wkrótce.

Organizator: Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego

Kontakt: inib@uj.edu.pl

Ogólnopolski konkurs „Zarządzanie informacją", przeznaczony dla uczniów ostatniej i przedostatniej klasy liceów ogólnokształcących i techników, ma na celu zapoznanie przyszłych kandydatów na studia wyższe z problematyką zarządzania informacją.

Konkurs ma formę dwuetapową: wymaga przystąpienia do pisemnego testu sprawdzającego znajomość podanych lektur, a następnie odbycia indywidualnej rozmowy z jury.

Tematy problemowe do drugiego etapu (finału) – zostaną podane po zakończeniu pierwszego etapu

Lista uczestników zakwalifikowanych do drugiego etapu (finału). Uczestnicy będą zapraszani indywidualnie na konkretne godziny.