wydarzenia, konferencje, komunikaty dziekanatu i doktorantów

Publikacja list rankingowych dla studiów II stopnia!

19 lipca zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji kandydatów ubiegających się o przyjęcie na studia II stopnia

W piątek, 19 lipca 2019 roku zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji kandydatów ubiegających się o przyjęcie na studia drugiego stopnia (obywatele polscy na studia prowadzone w języku polskim). Informacje dotyczące wyniku kwalifikacji kandydata dostępne są na stronach systemu ERK (www.erk.uj.edu.pl) w części: „katalog studiów 2019/2020" » „studia w języku polskim" » „obywatele polscy", w kartach poszczególnych studiów, w zakładce „wyniki".

Wszyscy kandydaci otrzymali w swoich kontach ERK informację o wyniku kwalifikacji.

Zostałeś zakwalifikowany do przyjęcia na studia? Gratulujemy!

Więcej - Aktualności - Rekrutacja >>

Polecamy również
Darmowy pakiet Microsoft Office 365 dla wszystkich studentów oraz pracowników UJ
STYPENDIUM SOCJALNE- ZMIANY 2019/2020