wydarzenia, konferencje, komunikaty dziekanatu i doktorantów

Warto zobaczyć

WZiKS = jeden Wydział, wiele możliwości!

Dzień Kreatywności Uniwersytetu Jagiellońskiego

KIEDY: 15 Maja, godz. 9:00 – 16:00
GDZIE: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Łojasiewicza 4, Kraków
PROGRAM: prelekcje i warsztaty otwarte, skierowane do osób biorących udział w konkursie Kreatywny Kampus oraz wszystkich pozostałych uczestników wydarzenia.

Na uczestników Dnia Kreatywności czekają:

• Pitch Decki (prezentacje) projektów finałowych Konkursu Kreatywny Kampus w kategoriach:
    •          Projekt Społeczny,
    •          Projekt dla Kampusu,
    •          Projekt Technologiczny,
    •          Projekt dla Dzieci i Młodzieży,
  • Semestraton #SDG2024 Challange – prezentacje projektów wypracowanych w odpowiedzi na    lokalne problemy w oparciu o Sustainable Development Goals,
  • Otwarte Q&A z przedstawicielami jednostek, projektów flagowych oraz inicjatyw Uniwersytetu  Jagiellońskiego,
  • Warsztaty i prelekcje.

Szczegółowy plan wydarzenia można znaleźć TUTAJ

Posiedzenie Kapituły Nagrody im. Alicji Helman - 6 czerwca 2024 r.

Już 3 czerwca rusza rekrutacja na nowy kierunek prowadzony w ramach studiów podyplomowych: Public Relations and Brand Management (PR&BM)

Spotkanie z autorami książki "Południe zarządzania. Odwzorowanie świata organizacji i biznesu w malarstwie i fotografii"

Prof. Piotr Jedynak 307. rektorem Uniwersytetu Jagiellońskiego