Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

archiwum

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Warsztaty interdyscyplinarne dla obcokrajowców Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ - Rejestracja 5-8.03.2020

Warsztaty interdyscyplinarne dla obcokrajowców Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ - Rejestracja 5-8.03.2020

Szanowni Państwo,
na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ studiuje liczne - bo liczące aż 800 osób - grono studentów pochodzących z zagranicy, uczestniczących w zajęciach prowadzonych w języku polskim. Zdaję sobie sprawę, że studiowanie u nas może dla wielu z Państwa stanowić wyzwanie z uwagi na istniejące różnice językowe. Niestety w ramach programów studiów, które Państwu oferujemy, brakuje zajęć, których celem byłoby lepsze poznanie języka i specyfiki społeczno-kulturowej naszego kraju, a w konsekwencji umożliwienie lepszej adaptacji i wyrównania szans w zdobywaniu wiedzy i kompetencji.

Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu z Państwa strony oraz chcąc uzupełnić ową lukę, postanowiliśmy uruchomić na naszym Wydziale cykl nadprogramowych warsztatów interdyscyplinarnych, prowadzonych przez naszych doktorantów, specjalistów nauk ekonomicznych, humanistycznych i społecznych. Naszą intencją jest zapoznanie Państwa z wybranymi zagadnieniami, podniesienie kompetencji językowych oraz - mam nadzieję - lepszą integrację społeczno-kulturową. Zajęcia będą realizowane w małych grupach, w ramach modułów warsztatowo-konwersatoryjnych, podzielonych na krótkie, kilkugodzinne sesje tematyczne.
Zachęcam Państwa do sprawnej rejestracji na wybrane zajęcia w systemie USOS (w dniach 05.03.2020 – 08.03.2020) w ramach dostępnych limitów miejsc.
Będę również wdzięczny za informacje zwrotne dotyczące zajęć, które pozwolą nam w przyszłości udoskonalić oferowane Państwu warsztaty.
Łączę wyrazy szacunku,
Sławomir Śpiewak
Prodziekan Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej ds. dydaktyki

Wszystkie pytania dotyczące warsztatów proszę kierować do

Koordynatora ds. Cudzoziemców na WZiKS UJ
Joanna Klinger-Krizar
joanna.krizar@uj.edu.pl